فروش عسل
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / عسل سبلان / پخش عمده عسل سبلان
عسل سبلان

پخش عمده عسل سبلان

عسل سبلان به علت طعم و عطر خوبی که دارد از عسلهای شناخته شده در سطح کشور می باشد ، کمتر کسی را می توان پیدا کرد که این اسم را نشنیده باشد. مجموعه بازرگانی فدک که یکی از بزرگترین مجموعه های پخش انواع عسل در کشور می باشد ، آماده ارسال انواع عسل تک گل و چند گیاه طبیعی و تغذیه ای ، به صورت عمده و به سراسر کشور می باشد. جهت خرید با ما تماس بگیرید.

کوه سبلان

عسل سبلان

کوه سبلان که در زبان آذری « ساوالان » نامیده می شود ، سومین قله بلند ایران بعد از قله دماوند ( ۵۶۷۱ متر ) و علم کوه ( ۴۸۵۰ متر ) ، می باشد . ارتفاع قله این کوه ۴۸۱۱ متر می باشد . و در بالای قله آن دریاچه کوچکی واقع شده است. و در استان اردبیل قرار دارد.

کوه سبلان به سه شهر اردبیل و مشگین شهر و اهر مشرف می باشد.

سبلان به خاطر آبگرمهای طبیعی که در دامنه آن قرار دارد و به علت طبیعت بسیار زیبایی که در تابستان دارد و به جهت صعود کوهنوردان و وجود پیست اسکی آلوارس ، مورد توجه گردشگران و کوهنوردان و طبیعت دوستان و اسکی بازان می باشد.

وضعیت آب و هوایی سبلان

عسل سبلان

یکی از ثروتهای طبیعی هر کشور ، آب و هوای آن می باشد. یکی از مناطقی که در کشور پهناور ایران وجود دارد ، کوه سبلان و دامنه های آن می باشد. موقعیت جغرافیایی منطقه سبلان طوری است که:

  • تابستان و بهاری خنک دارد
  • و در زمستان آمیختگی برف سنگین و تابش آفتاب درخشان ، جذابیت ویژه ای برای ورزشهای زمستانی از جمله اسکی و کوهنوردی ایجاد کرده است.

زنبورداری و تولید عسل در سبلان

عسل سبلان

اردبیل که یکی از شهرهای واقع در منطقه سبلان می باشد ، قطب تولید عسل ناب سبلان می باشد. مواهب طبیعی که در منطقه ی سبلان وجود دارد که عبارتند از آب و هوایی بسیار مطلوب و تنوع گیاهی فراوان ، باعث شده که مرغوبترین عسل کشور ، با نام عسل سبلان ، در این منطقه تولید شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …