فروش عسل
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / عسل خالص / پخش عسل طبیعی خالص سرعین اردبیل سبلان
پخش عسل سرعین

پخش عسل طبیعی خالص سرعین اردبیل سبلان

شهرستان سرعین به خاطر داشتن مراتع پوشیده شده از علوفه ها و گیاهان دارویی متنوع و همچنین به خاطر دارا بودن آب و هوای مساعد ، در دو فصل بهار و تابستان ، محل کوچ بسیاری از زنبوردارها می باشد و یکی از قطبهای تولید عسل در استان اردبیل می باشد . علی رغم تولید عسل در خود شهرستان سرعین ، عسلهای زیادی در عسل فروشیها و بازار عرضه می شود ، که عسل سبلان می باشد. عسل سبلان اردبیل ، یکی ازده مورد محصول راهبردی کشور برای صادرات به کشورهای جهان می باشد. اردبیل به عنوان یکی از قطبهای تولید عسل در کشور ، عسلهای زیاد و عسلهای با کیفیت دارد . در سرعین هم که یکی از شهرستان های استان اردبیل می باشد زنبورداران مشغول تولید عسل هستند . و عسل سبلان و سرعین ، بهترین سوغات این شهر توریستی و کوهستانی می باشد . کسانی که در فصل تابستان به سرعین سفر کرده اند ، حتما مغازه های زیادی ، که پخش عسل سرعین دارند ، توجه آنها را به خود جلب کرده است.قیمت عسل طبیعی فله ای در اردبیل به صورت عمده و خرید و فروش عسل طبیعی اردبیل به صورت اینترنتی انجام می گردد.

پخش عسل سرعین

برای خرید عسل عمده ، مجموعه ما در زمینه پخش عسل عمده سبلان و سرعین ، فعالیت داشته ، و می توانید با ما ارتباط بگیرید.

چرا پخش عسل سرعین ؟ « عسل سبلان ایران » برند جهانی

قبلا « عسل سبلان » را بیشتر با نام « عسل سبلان اردبیل » می شنیدید ، ولی باید گفت خوشبختانه ، به علت ظرفیت بالایی که استان اردبیل ، در تولید عسل مرغوب دارد و به علت کیفیت بالایی که این عسل دارد . این عسل با برند « عسل سبلان ایران » ثبت جهانی شد . که این مطلب حاکی از کیفیت و قطب بودن منطقه ی سبلان برای تولید عسل می باشد.فروش عسل های طبیعی سبلان اردبیل به صورت آنلاین انجام می گردد و سایت خرید عسل سرین قیمت هارا به صورت عمده عرضه می نماید.

پخش عسل سرعین

البته این ثبت جهانی شدن ، علاوه بر این که می تواند مزایای خیلی زیادی برای اقتصاد استان اردبیل و بالتبع برای اقتصاد کشور داشته باشد ، ولی اگر این فرصت مغتنم را نادیده بگیریم و درست رفتار نکنیم ، با سوختن این برند ، زیان های سنگینی متوجه زنبورداران منطقه سبلان و بالتبع متوجه اقتصاد کشور خواهد شد.هم چنین پخش وخرید وفروش عسل طبیعی در شهرهای مختلف انجام می گردد.

زنبور عسل هرگز نمی خوابد

پخش عسل سرعین

یکی از شگفتیهای خلقت زنبور عسل این است که ، این تولید کننده شهد شفا بخش :

  • دارای دو معده می باشد .
  • به حول و قوه خدادادی ، هرگز به خواب نمی رود .

ممکن است سوال شود ، پس چرا زنبوردارها کندوها را ، شبها کوچ می دهند؟

پخش عسل سرعین

علت این است که شبها زنبورها از کندو بیرون نمی آیند ، ولی این بدان معنی نیست که ، این حشره پر تلاش ، دست از کار و فعالیت کشیده باشد ، بلکه زنبور ، روزها با کیلومترها پرواز کردن ، شهد و گرده گل را جمع آوری می کند و در کیسه شهد خود ( یکی از معده های زنبور است ، زیرا زنبور دو معده دارد ) نگهداری می کند و تا آنها را از گل حمل کند و به کندو برساند ، آنزیمی به نام دیاستاز بر آن شهد ، ترشح می کند ، و با این کار شهد را تبدیل به عسل می کند و آن را در خانه های شش ضلعی و مومی شکل ، در کندو ذخیره می کند و شبها دوباره آن ، عسلها را از آن خانه های شش ضلعی می مکند و بعد از جذب آب عسل و افزودن دوباره دیاستاز به عسل ، آن را به خانه های شش ضلعی می ریزد ، و روی آن را با موم می پوشاند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …