فروش عسل
یکشنبه , آبان ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / عسل خالص / پخش عسل طبیعی خالص سرعین اردبیل سبلان
پخش عسل سرعین

پخش عسل طبیعی خالص سرعین اردبیل سبلان

شهرستان سرعین به خاطر داشتن مراتع پوشیده شده از علوفه ها و گیاهان دارویی متنوع و همچنین به خاطر دارا بودن آب و هوای مساعد ، در دو فصل بهار و تابستان ، محل کوچ بسیاری از زنبوردارها می باشد و یکی از قطبهای تولید عسل در استان اردبیل می باشد . علی رغم تولید عسل در خود شهرستان سرعین ، عسلهای زیادی در عسل فروشیها و بازار عرضه می شود ، که عسل سبلان می باشد. عسل سبلان اردبیل ، یکی ازده مورد محصول راهبردی کشور برای صادرات به کشورهای جهان می باشد. اردبیل به عنوان یکی از قطبهای تولید عسل در کشور ، عسلهای زیاد و عسلهای با کیفیت دارد . در سرعین هم که یکی از شهرستان های استان اردبیل می باشد زنبورداران مشغول تولید عسل هستند . و عسل سبلان و سرعین ، بهترین سوغات این شهر توریستی و کوهستانی می باشد . کسانی که در فصل تابستان به سرعین سفر کرده اند ، حتما مغازه های زیادی ، که پخش عسل سرعین دارند ، توجه آنها را به خود جلب کرده است.

پخش عسل سرعین

برای خرید عسل عمده ، مجموعه ما در زمینه پخش عسل سرعین و سبلان ، فعالیت داشته ، و می توانید با ما ارتباط بگیرید.

چرا پخش عسل سرعین ؟ « عسل سبلان ایران » برند جهانی

قبلا « عسل سبلان » را بیشتر با نام « عسل سبلان اردبیل » می شنیدید ، ولی باید گفت خوشبختانه ، به علت ظرفیت بالایی که استان اردبیل ، در تولید عسل مرغوب دارد و به علت کیفیت بالایی که این عسل دارد . این عسل با برند « عسل سبلان ایران » ثبت جهانی شد . که این مطلب حاکی از کیفیت و قطب بودن منطقه ی سبلان برای تولید عسل می باشد.

پخش عسل سرعین

البته این ثبت جهانی شدن ، علاوه بر این که می تواند مزایای خیلی زیادی برای اقتصاد استان اردبیل و بالتبع برای اقتصاد کشور داشته باشد ، ولی اگر این فرصت مغتنم را نادیده بگیریم و درست رفتار نکنیم ، با سوختن این برند ، زیان های سنگینی متوجه زنبورداران منطقه سبلان و بالتبع متوجه اقتصاد کشور خواهد شد.

زنبور عسل هرگز نمی خوابد

پخش عسل سرعین

یکی از شگفتیهای خلقت زنبور عسل این است که ، این تولید کننده شهد شفا بخش :

  • دارای دو معده می باشد .
  • به حول و قوه خدادادی ، هرگز به خواب نمی رود .

ممکن است سوال شود ، پس چرا زنبوردارها کندوها را ، شبها کوچ می دهند؟

پخش عسل سرعین

علت این است که شبها زنبورها از کندو بیرون نمی آیند ، ولی این بدان معنی نیست که ، این حشره پر تلاش ، دست از کار و فعالیت کشیده باشد ، بلکه زنبور ، روزها با کیلومترها پرواز کردن ، شهد و گرده گل را جمع آوری می کند و در کیسه شهد خود ( یکی از معده های زنبور است ، زیرا زنبور دو معده دارد ) نگهداری می کند و تا آنها را از گل حمل کند و به کندو برساند ، آنزیمی به نام دیاستاز بر آن شهد ، ترشح می کند ، و با این کار شهد را تبدیل به عسل می کند و آن را در خانه های شش ضلعی و مومی شکل ، در کندو ذخیره می کند و شبها دوباره آن ، عسلها را از آن خانه های شش ضلعی می مکند و بعد از جذب آب عسل و افزودن دوباره دیاستاز به عسل ، آن را به خانه های شش ضلعی می ریزد ، و روی آن را با موم می پوشاند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

آدرس مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

عسل یکی از محصولات خوشمزه و شفا بخشی است که به عنوان طلای طبیعی شناخته …