فروش عسل
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / عسل خالص / مرکز فروش انواع عسل خالص در تهران
مرکز فروش عسل در تهران

مرکز فروش انواع عسل خالص در تهران

مرکز فروش عسل در تهران را چگونه پیدا کنیم ؟ با پرس و جو در بازار تهران ؟ یا با پرس و جو از کسبه و مغازه عسل فروشی ؟ خریدار عمده عسل در تهران چگونه مرکز فروش عسل در تهران را برای خرید عمده ، پیدا کند ؟ ما آسان ترین روش و کارآمد ترین روش را برای کسی که خریدار عمده عسل در تهران می باشد را پیشنهاد می کنیم ، بله ، خرید اینترنتی عسل طبیعی .

برای خرید و فروش انواع عسل طبیعی و تغذیه ای و مشاوره ، با ما در تماس باشید .

مرکز فروش عسل در تهران

شهد عسل چیست؟

منظور ما از شهد عسل ، آن مایع شیرینی است که گل ها و گیاهان دارا می باشند و ماده اصلی در تولید عسل توسط زنبور عسل می باشد .

شهد گل :

  • مایعی است مرکب از آب و قند که نسبت آن ها تقریبا (۸۰ درصد آب) و (۲۰ درصد قند) است
  • شهد گل ماده ای است که از دل گیاهان تراوش کرده و این ماده ی جذاب باعث می شود که زنبور عسل موقع گرده افشانی گل ها در صدد  جمع آوری این ماده قرار می گیرد
  • زنبور عسل شهد را در مکان مخصوصی که عسل دان یا چینه دان می گویند نگه داری می کند
  • می توان گفت یکی از اصلی ترین کار های زنبور کارگر جمع آوری همین شهد گیاهان است ، چون اصل و اساس مایع حیات بخش عسل ، از همین شهد می باشد.

مرکز فروش عسل در تهران

خریدار عمده عسل در تهران

باید دانست که تهران علاوه بر اینکه پایتخت سیاسی کشور هست ، پایتخت تجاری ایران نیز محسوب می شود ، به همین دلیل خریدار عمده عسل در تهران ، به دنبال تامین عسل خود از بازار عسل تهران می باشد . ما کار خرید و تجارت عمده عسل را برای شما آسان کرده ایم . از تجارت مطمئن و آسان لذت ببرید ، مشاورین و متخصصین ما آماده راهنمایی شما برای خرید عمده عسل هستند . با ما تماس بگیرید .

مرکز فروش عسل در تهران

بازار عسل تهران

هر مشتری که به دنبال خرید عمده کالایی است ، اگر مشتری حرفه ای باشد به دنبال بورس و بازار آن کالا می گردد، معمولا برای اکثر کالا ها در شهر تهران بازار جداگانه ای وجود دارد ، که از جمله آن محصول عسل است. مشتریان عمده عسل در بازار عسل به چند دسته تقسیم می شوند

  1. فقط دنبال عسل طبیعی با کیفیت است و قیمت اهمیت زیادی ندارد
  2. دنبال عسل طبیعی با کیفیت و قیمت مناسب است
  3. فقط به دنبال عسل با قیمت پایین است اگر چه عسل تغذیه ای باشد(نیمه طبیعی)

شما خریدار عمده عسل با هر سلیقه و هدفی که هستید و جزء هر کدام از اقسام خریدارن عسل که می باشید و به دنبال مرکز فروش عسل در تهران هستید با تماس و مشاوره با مجموعه ی ما  در سریع ترین زمان محصول خودتان را تحویل می گیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …