فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / عسل طبیعی / مرکز خرید و فروش عسل طبیعی تهران

مرکز خرید و فروش عسل طبیعی تهران

به دنبال محل خرید و فروش عمده عسل در تهران هستید ؟ بورس عسل تهران کجاست ؟ بازار عسل تهران کجاست ؟ بزرگترین مرکز خرید و فروش عسل عمده طبیعی تهران ، بورس عسل تهران و محل فروش انواع عسل در بازار اینترنتی می باشد.

مرکز فروش عسل طبیعی تهران

ژله رویال

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای خرید عسل به مراکز فروش عسل ، مراجعه کرده اید و با فراوده ها و محصول های دیگری که با آنها آشنا نبودید ، روبرو شده اید مثل بره موم ، موم ، گرده گل ، ژل یا ژله رویال ، می خواهیم اینجا کمی در مورد یکی از شاهکارهای خلقت و فرآورده های زنبور عسل که ژله رویال می باشد صحبت کنیم.

ژله رویال که توسط زنبورهای عسل پرستار ، تولید می شود از روز ۶ تا ۱۵ زندگی آنها تولید و ترشح می شود نام های متعددی دارد :

  • شاه انگبین
  • ژله سلطنتی
  • شیر زنبور عسل
  • شهد شاهانه
  • غذای ملکه

این ماده ی شگفت انگیز خواص بسیار فراوان دارد و در دوز و مقدار بسیار پایین مصرف می شود . کسانی که دارای حساسیت های بالایی می باشند

مرکز فروش عسل طبیعی تهران

خریدار عمده عسل در تهران

بسیاری از افراد در شهر های بزرگ به دنبال خرید عسل ارکانیک و طبیعی هستند که هم موجب تضمین سلامت خود و هم باعث بهره مندی از خواص شگفت انگیز عسل می باشد،تامین کننده عمده عسل اصلی در تهران و در مراکز خرید و فروشگاه ها می باشد. راه های فروش عسل برای خریدار عمده عسل در تهران متعدد است که عبارتند از:

  1. خرید اینترنتی عسل طبیعی از فروشگاه عسل
  2. خرید و فروش انواع عسل به صورت سنتی و…

شما خریدار عمده عسل در تهران برای مشاوره و اطلاع از قیمت خرید عسل با ما تماس بگیرید.هم چنین با مراجعه به سایت می توانید لیست قیمت انواع عسل ۴۰ گیاه در تهران را مشاهده نمایید.

مرکز فروش عسل طبیعی تهران

خرید عسل ارگانیک

عسل ارگانیک چیه ؟ عسلی که در هیچ یک از مراحل تولید و فرآوری آن ، از سم یا ماده شیمیایی و یا مواد آنتی بیوتیکی استفاده نشده باشد ، را عسل ارگانیک می گویند . به عبارت دیگر ، عسل ارگانیک عسلی است که زنبور دار در روند تولید و فرآوری آن از هیچ ماده ی غیر طبیعی استفاده نکرده باشد ، حتی از آفت کش ها و مکمل های شیمیایی که برای مبارزه با بیماریهای مربوط به زنبور عسل و یا پیشگیری از آفت های احتمالی ، به کار می رود .

تشخیص عسل ارگانیک را به ما که در این زمینه تخصص داریم بسپارید و با خیالی آسوده و مطمئن خرید عمده داشته باشید.فروش عسل طبیعی ارگانیک شیراز به صورت اینترنتی انجام می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …