فروش عسل
سه شنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / عسل طبیعی / مرکز خرید فروش عسل طبیعی در تبریز
مرکز خرید عسل در تبریز

مرکز خرید فروش عسل طبیعی در تبریز

یافتن مرکز خرید عسل در تبریز سخت نیست ولی داشتن و یافتن اطلاعات کافی برای خرید عسل و محصولات زنبور عسل از مرکز خرید عسل در تبریز کمی نیاز به تحقیق دارد با مشاورین این مجموعه خرید آسان و موفقیت آمیزی را تجربه کنید .

مرکز خرید عسل در تبریز

زهر زنبور عسل

شاید خیلی از مردم هنوز برخی از محصولات زنبور عسل را نمی شناسند و هنوز با محصول با ارزشی مثل زهر زنبور عسل که هم از لحاظ دارو سازی و هم از لحاظ طبی مقام بالایی را به خود اختصاص داده آشنایی ندارند،اما ندانستن عیب نیست ،نپرسیدن عیب است.

خواص زهر زنبور عسل چیست؟

کسانی که در زمینه های طبی و دارویی فعالیت داشته اند هیچ گاه از فواید این ماده شگفت انگیز غافل نمی شوند به طور خلاصه این ماده کاربرد هایی همچون:

مرکز خرید عسل در تبریز

  • درمان رماتیسم
  • درمان درد های شدید
  • درمان سر درد
  • درمان درد گلو
  • مفید برای کم خونی
  • مفید برای درمان آسم و تنگی نفس

مرکز خرید عسل در تبریز

خرید و فروش عسل در تبریز

تبریز یکی از قطب های تولید عسل در استان آذربایجان شرقی است و لذا مصرف کنندگان عسل های خوب و طبیعی و عسل شناسی دارد . مجموعه بازرگانی این افتخار را دارد که انواع عسل طبیعی را با قیمت مناسب و با داشتن برگه آزمایش ،در بازار های اینترنتی عسل عرضه می کند . انواع عسل شهد ( عسل بدون موم ) ، عسل شان ( عسل مومدار ) و …  شما خریدار عسل در تبریز ، می توانید برای تامین عمده انواع عسل با ما تماس بگیرید .

مرکز خرید عسل در تبریز

فروشگاه عسل طبیعی

فروشگاه عسل طبیعی ، عسل های با ساکارز پایین و قیمت مناسب را در اختیار شما مشتریان قرار می دهد ، عسل هایی با ساکارز حداکثر ۳ درصد . این فروشگاه زمینه و بستر مناسبی را فراهم کرده تا شما به راحتی بتوانید خرید اینترنتی عسل طبیعی داشته باشید . البته با توجه به اینکه ما مشتریان عمده عسل تغذیه ای ( عسل نیمه طبیعی ) داریم ، برای تامین این نوع عسل هم با تجار و کسبه و بازرگانان و صادر کنندگان این نوع عسل هم همکاری داریم و آماده تامین محصول آنها می باشیم .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عسل طبیعی با کیفیت

خرید عمده عسل طبیعی باکیفیت

عسل طبیعی باکیفیت در بازار این روز ها به سختی قابل خریداری می باشد. اما …