فروش عسل
چهارشنبه , آبان ۵ ۱۴۰۰
خانه / عسل طبیعی / مرکز خرید فروش عسل طبیعی در تبریز
مرکز خرید عسل در تبریز

مرکز خرید فروش عسل طبیعی در تبریز

یافتن مرکز خرید عسل در تبریز سخت نیست ولی داشتن و یافتن اطلاعات کافی برای خرید عسل و محصولات زنبور عسل از مرکز خرید و فروش عسل طبیعی عمده در تبریز کمی نیاز به تحقیق دارد با مشاورین این مجموعه خرید آسان و موفقیت آمیزی را تجربه کنید.

مرکز خرید عسل در تبریز

زهر زنبور عسل

شاید خیلی از مردم هنوز برخی از محصولات زنبور عسل را نمی شناسند و هنوز با محصول با ارزشی مثل زهر زنبور عسل که هم از لحاظ دارو سازی ،عسل درمانی و هم از لحاظ طبی مقام بالایی را به خود اختصاص داده آشنایی ندارند،اما ندانستن عیب نیست ،نپرسیدن عیب است.

خواص زهر زنبور عسل چیست؟

کسانی که در زمینه های طبی و دارویی فعالیت داشته اند هیچ گاه از فواید این ماده شگفت انگیز غافل نمی شوند به طور خلاصه این ماده کاربرد هایی همچون:

مرکز خرید عسل در تبریز

  • درمان رماتیسم
  • درمان درد های شدید
  • درمان سر درد
  • درمان درد گلو
  • مفید برای کم خونی
  • مفید برای درمان آسم و تنگی نفس

مرکز خرید عسل در تبریز

خرید و فروش عسل در تبریز

تبریز یکی از قطب های تولید عسل در استان آذربایجان شرقی است و لذا مصرف کنندگان عسل های خوب و طبیعی و عسل شناسی دارد . مجموعه بازرگانی این افتخار را دارد که انواع عسل طبیعی را با قیمت مناسب و با داشتن برگه آزمایش ،در بازار های اینترنتی عسل عرضه می کند . انواع عسل شهد ( عسل بدون موم ) ، عسل شان ( عسل مومدار ) و …  شما خریدار عسل در تبریز ، می توانید برای تامین عمده انواع عسل با ما تماس بگیرید. هم چنین فروش عسل طبیعی خالص عمده به صورت اینترنتی انجام می گردد.

مرکز خرید عسل در تبریز

فروشگاه عسل طبیعی

فروشگاه عسل طبیعی ، عسل های با ساکارز پایین و قیمت مناسب را در اختیار شما مشتریان قرار می دهد ، عسل هایی با ساکارز حداکثر ۳ درصد . این فروشگاه زمینه و بستر مناسبی را فراهم کرده تا شما به راحتی بتوانید خرید اینترنتی عسل طبیعی داشته باشید. برای خرید عسل طبیعی عمده با کیفیت به مراکز فروشگاهی معتبر مراجعه فرمایید. البته با توجه به اینکه ما مشتریان عمده عسل تغذیه ای ( عسل نیمه طبیعی ) داریم ، برای تامین این نوع عسل هم با تجار و کسبه و بازرگانان و صادر کنندگان این نوع عسل هم همکاری داریم و آماده تامین محصول آنها می باشیم.خرید و فروش و صادرات عسل ایرانی به دبی با برندهای معتبر در بسته بندی های مناسب انجام می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …