فروش عسل
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / محصولات

محصولات

خرید و فروش عسل چندگیاه و عسل یونجه و عسل کنار

خرید عسل چند گیاه و یا عسل یونجه و عسل کنار ، می تواند دغدغه فروشندگان عسل باشد ، مجوعه ی ” عسل فدک ” در زمینه ی خرید و فروش و تآمین عمده محصولات زیر ، فعالیت دارد :

  • عسل چند گیاه
  • عسل یونجه
  • عسل کنار

امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم محصولات بیشتری را عرضه کنیم.

شما می توانید با آسانترین روش و یک تماس ، محصول خود را از ما دریافت کنید.

عسل یونجه

عسل یونجه ، حاصل فرآوری شهد گل های یونجه توسط زنبور عسل است ، این گیاه در ایران در استانهای قم و اصفهان و مرکزی در سطح و مزارع بزرگ کشت می شود ، در کنار مصارف دارویی و صنایع غذایی که از این گیاه وجود دارد ، در تولید عسل نیز از این گیاه استفاده می شود.

خواص عسل یونجه

این عسل ، مقوی مغز و اعصاب بوده و به تقویت حافظه کمک می‌کند.  عسل یونجه بسیار معطر و خوشبو است و یکی از بالاترین مقادیر آهن، ویتامین آ و کا را در بین انواع عسلها دارا می باشد.  عسل یونجه برای درمان بیمارانی که دچار لرزش، اختلال عادت ماهیانه زنانه و کم خونی هستند، مفید بوده و مصرف آن به ایجاد آرامش و نشاط‌  در انسان کمک می‌کند.

 

عسل کنار ( یا عسل سدر )

مشخصات درخت کنار

این درخت ، درخت بومی جنوب کشور ما ، ایران می باشد ، برگ های کوبیده شده ی آن را ” سدر ” نامیده و میوه ی این درخت نیز خوردنی است.

تقویت قوای جنسی

از نظر طب سنتی یکی از خواص این نوع عسل ، این است که ، یک داروی موثر در درمان ناتوانی جنسی می باشد ، چون حاوی ویتامین E و روی و مواد معدنی دیگر می باشد .

و گفته می شود، موادی که حاوی ویتامین E و روی هستند در درمان ناتوانی جنسی مؤثر هستند.

فروش عسل كنار

 

 

عسل چند گیاه

عسل چند گیاه یا عسل چند گل ، عسلی است که از گل گیاهان متعددی به دست آمده است ، این عسل با توجه به اینکه از گلهای گیاهان متعدد به دست آمده و لذا ترکیبی از خواص دارویی چند عسل را می تواند دارا باشد .

خواص عسلهایی همچون :

  • عسل گشنیز
  • عسل گون
  • عسل مرکبات
  • عسل آفتابگردان و ….