فروش عسل
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / عسل تغذیه ای / قیمت عمده عسل تغذیه ای
قیمت عمده عسل

قیمت عمده عسل تغذیه ای

عسل تغذیه ای به عسلی گویند که برخی زنبورداران جهت تقویت زنبور های عسل، محلولی از آب و شکر را در اختیار زنبور های کارگر قرار می دهند تا علاوه بر شهد گل از آن محلول نیز تغذیه کنند. قیمت عمده عسل تغذیه ای کمی پایین تر از عسل کاملا طبیعی است، به همین دلیل مورد استقبال بسیاری قرار می گیرد.

عسل تغذیه ای فرق چندانی با عسل غیر تغذیه ای ندارد، شاید فقط برخی خواص عسل طبیعی را نداشته باشد. اما به دلیل قیمت مناسبی که دارد، اکثر مردم به راحتی می توانند عسل تغذیه ای را خریداری کنند.

قیمت عمده عسل

قیمت عمده عسل تغذیه ای در بازار ایران

قیمت عمده عسل تغذیه ای در هر فروشگاهی و هر منطقه ای می تواند متفاوت باشد. اما چیزی که مسلم است، این می باشد که خرید اینترنتی عسل تغذیه ای قطعا ارزان تر از خرید از بازار این محصول می باشد. حال آن که عسل تغذیه ای به صورت عمده خریداری شود، قیمت آن باز هم پایین تر می آید.

در بازار ایران انواع عسل ها را برای خرید و فروش داریم. خوشبختانه ایران خود یکی از صادرکنندگان عسل درجه یک می باشد که بسیاری از کشور ها طالب آن هستند.

قیمت عمده عسل

مرکز فروش عسل تغذیه ای به صورت عمده

بسیاری از افراد عادی فکر می کنند عسل تغذیه ای همان عسل مصنوعی است، اما چنین نیست. عسل تغذیه ای با عسل مصنوعی فرق به سزایی دارد که در پایین تر راجب به آن بحث می کنیم.

به دلیل آن که دست یابی به زنبور داران و یا فروشندگان مستقیم عسل کار دشواری می باشد، نمایندگی های معتبری در سراسر کشور به منظور فروش عسل تغذیه ای ایجاد شده اند تا تاجران و خریداران عسل بتوانند به راحتی با آن ها ارتباط بر قرار کرده و محصولات خود را سفارش دهند.

سایت نمایندگی خرید و فروش عسل، بهترین عسل تغذیه ای بازار را در اختیار خریداران عسل قرار می دهد. عسل های این مجموعه با دقت و تحت نظر متخصصین کاربلد تهیه شده و با بالاترین کیفیت بسته بندی، برای مشتریان ارسال می گردد.

قیمت عمده عسل

ویژگی ها و خصوصیات عسل تغذیه ای

برخلاف نظر عموم، عسل تغذیه ای، عسل طبیعی و عسل مصنوعی سه چیز کاملا متفاوت از یکدیگر هستند. هر کدام از این سه عسل ویژگی های متفاوتی دارند که به بحث راجب به آن ها می پردازیم:

  • عسل طبیعی: توسط زنبور عسل از شهد گیاهان و گل های موجود در منطقه تهیه می شود.
  • عسل تغذیه ای: توسط زنبور عسل از شهد گیاهان و گل ها و همچنین محلول های تقویتی همچون آب شکر تهیه می شود.
  • عسل مصنوعی: مایعی همانند عسل است که از شکر، اسید ستریک، اسانس، گلوکز و … تحت گرما و شرایط صنعتی خاص تهیه می شود.

بنابراین باید دقت لازم را در هنگام خرید عسل به کار برد. عسل مصنوعی با قیمت های پایین در فروشگاه های زنجیره و در مغازه ها به وفور یافت می شود و متاسفانه بسیاری از مردم در کمال بی آگاهی آن را خریداری می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عسل تغذیه

خریدار عسل تغذیه

آیا می دانید بزرگترین مرکز خرید و فروش عسل عمده در کجا قرار دارد؟گروهی از …