فروش عسل
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / عسل یونجه / قیمت عسل طبیعی یونجه
عسل طبیعی یونجه

قیمت عسل طبیعی یونجه

عسل طبیعی یونجه نوعی از عسل طبیعی می باشد که از طریق استخراج شهد گیاه یونجه حاصل می شود. عسل یونجه دارای تفاوت ظاهری و همچنین تفاوت در خواص، با دیگر نوع عسل ها می باشد.

یونجه از نظر مواد معدنی، گیاهی بسیار غنی بوده به طوری که پودر تهیه شده از این گیاه نیز امروزه در داروخانه ها به فروش می رسد. همچنین یونجه به عنوان سالاد نیز از آن در سفره ها استفاده می کنند.

عسل طبیعی یونجه از رنگی شفاف و روشن برخوردار است. رنگ این عسل به هنگام عمل کریستالی شدن کمی به تیرگی و کدری مایل می شود. این عسل حاوی گلوکز بیشتری نسبت به دیگر عسل هاست.

عسل طبیعی یونجه

خصوصیات و خواص عسل طبیعی یونجه

عسل یونجه همانند دیگر عسل ها خیلی شیرین نبوده و طعم دلنشینی ندارد. شاید به همین دلیل کمتر کسی پیدا شود که عسل یونجه بخرد. اما کسانی هستند که دنبال خرید عسل یونجه هستند بدون آن که به مزه و طعم این نوع عسل توجه ای کنند، زیرا خواص عسل یونجه برای آن ها اهمیت بیشتری دارد.

برخی خواص عسل یونجه عبارت اند از:

  • ضدعفونی کننده و آنتی باکتریال
  • تسکین دهنده درد
  • رفع ناراحتی های گلو
  • درمان سرفه
  • استفاده به عنوان ماسک پوست صورت
  • منبع عظیم آنتی اکسیدان ها
  • ضد مسمومیت
  • ادرار آور و دفع سموم

به طور کلی هر عسل حاوی ارزش ها و خواصی است که گیاه استخراج شده از آن این خواص را داشته باشد. به همین دلیل خواص عسل یونجه شباهت زیادی به خود گیه یونجه دارد.

عسل طبیعی یونجه

قیمت عسل طبیعی یونجه

قیمت عسل یونجه با توجه به نوع بسته بندی و یا عمده و فله بودن آن می تواند متفاوت باشد. عسل یونجه در بسته بندی های تک نفره مجلی (۲۵گرمی) تا چندین کیلویی به فروش می رسد. فروش عمده این محصول نیز از طریق نمایندیگ های خرید و فروش عسل امکان پذیر می باشد.

عسل طبیعی یونجه

مرکز فروش عسل یونجه

نمایندگی فروش عسل یونجه به عنوان مرکز فروش این عسل در ایران فعالیت می کند. این مجموعه عسل یونجه را به صورت عمده خرید و فروش می کند لذا تمرکز آن بر روی تجارت در حجم عمده این محصول می باشد.

نمایندگی فروش عسل یونجه با داشتن متخصصان و کارشناسان خبره در این زمینه، بهترین نوع عسل یونجه را تحت آزمون های پیشرفته با درصد خلوص بالا عرضه می کند. لذا جهت هرگونه مشاوره و پیشنهاد به این مرکز، می توانید به صورت مستقیم از شرایط خرید و فروش عسل طبیعی اطلاع حاصل فرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عسل یونجه طبیعی

خواص طبیعت خرید قیمت عسل یونجه طبیعی

قیمت عسل یونجه طبیعی در سال ۹۷ یکی از عسلهای تک گلی که مشتریان و …