فروش عسل
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / عسل چهل گیاه / قيمت انواع عسل ۴۰ گياه در تهران

قيمت انواع عسل ۴۰ گياه در تهران

عسل ۴۰ گياه در دو نوع طبيعي و تغذيه اي وجود دارد ، بايد دقت كنيد كه قيمت عسل ۴۰ گياه طبيعي و عسل ۴۰ گياه تغذيه اي را با عسل تقلبي كه زنبور عسل هيچ نقشي در توليد آن نداشته است ، مقايسه نكنيد .

كافي است شما به فروشگاههاي فروش محصولات طبيعي سري بزنيد و قيمت عسل ۴۰ گياه طبيعي و تغذيه اي را بپرسيد ، آنگاه به اختلاف قيمت بين عسل طبيعي و تقلبي پي خواهيد برد.

قيمت عسلهاي طبيعي به خاطر اينكه در توليد آنها از شكر استفاده نمي شود، و بالطبع مقدار توليد عسل كمتر مي شود ،‌نسبت به عسلهاي تغذيه اي بالاتر مي باشد. و تهران نيز از اين قضيه مستثني نيست و لذا اگر به دنبال عسل ۴۰ گياه طبيعي هستيد ، بايد پول بيشتري پرداخت كنيد.

مجموعه ي ” عسل فدك ” تأمين كننده ي ، آسان و سريع ، عسل ۴۰ گياه به صورت عمده ، در سراسر ايران مي باشد.

 

عسل ۴۰ گياه چيست؟

عسل ۴۰ گياه كه آن را به عسل چند گياه هم مي شناسند ، عسلي است كه زنبور عسل از مكيدن شهد گلهاي مختلف ، آن عسل را توليد كرده است.

پس اگر كلني زنبور عسل در منطقه اي مستقر شده باشد كه گلهاي متنوع و پوشش گياهي متنوعي داشته باشد ، زنبور عسل از اين گياهان و گلها استفاده كرده و عسل توليدي ، عسل ۴۰ گياه يا همان عسل چند گياه خواهد بود.

خواص عسل ۴۰ گياه

عسل ۴۰ گياه با توجه به اينكه از شهد گياهان مختلف ، توسط زنبور عسل ،‌ توليد شده ،‌ خواص همه ي آن گياهان را داراست .

هر چند نسبت به عسل تك گل ،‌ از نظر كميت خاصيت يك گل خاص و در مقايسه با عسل تك گل ،‌ به آن حد نرسد. به همين دليل عسل ۴۰ گياه در طب سنتي هم مصرف زياد و ويژه اي دارد.

از جمله خواص اين عسل مي توان به اين موارد اشاره كرد:

  • رفع ضعف بنيه و آرامش دهنده
  • تقويت قوه ي جنسي
  • درمان كم خوني
  • بهبود دهنده ي دستگاه گوارشي بدن
  • تقويت كننده ي سيستم ايمني بدن
  • كاهش دهنده ي دردهاي مفصلي و استخواني

آيا عسل شكرك مي زند؟

آيا عسل طبيعي شكرك مي زند ؟ پاسخ اين سؤال ” بله ” مي باشد.

ممكن است شما هم جزء كساني باشيد كه عسلي را به عنوان ” عسل طبيعي ” خريده ايد ولي بعد از مدتي با ديدن اين صحنه كه عسل ، شكرك زده ، ناراحت شده و از انتخاب خودتان شرمنده شده و نسبت به فروشنده ي عسل ، بد بين شده ايد.

ولي بايد گفت كه يكي از نشانه هاي عسل طبيعي و زنده ، همين شكرك زدن است ، كه در شرايطي كه يكي از آنها دماي محيط نگهداري عسل مي باشد ، عسل طبيعي شكرك مي زند. شكرك زدن چيزي جز همان “بلور شدن” يا ” كريستاليزاسيون ” عسل نيست ، كه تأثيري در از بين رفتن خواص عسل طبيعي ندارد .

جالب است بدانيد بر خلاف ايران ، در كشورهاي غربي ، بيشتر همين عسل جامد و شكرك زده ، مورد اقبال است . و شكرك زدن عسل ، دليل بر زنده بودن عسل مي باشد ، نه دليل بر خرابي و يا تقلبي بودن است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عسل چهل گیاه فیروزکوه

خرید فروش قیمت عسل چهل گیاه فیروزکوه

قیمت عسل چهل گیاه فیروزکوه را از کارشناسان سایت ما بپرسید. این عسل به علت …