فروش عسل
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / فروش عسل / فروش پخش و توزیع کننده عسل
توزیع کننده عسل

فروش پخش و توزیع کننده عسل

توزیع کننده عسل به صورت عمده هستیم ، مجموعه بازرگانی « توبیک » ، یکی از بزرگترین مجموعه های توزیع و تامین انواع عسل طبیعی در ایران است که در زمینه فروش داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد.

عسل این داروی طلایی طبیعت ، خواص شگفت انگیزی را در خود جای داده است . ازجمله اینکه با استفاده از عسل می توان وزن را کاهش داد . البته برای دانستن اندازه مصرف و سایر موارد آن با مشورت شخص آگاه در زمینه طب سنتی مشورت کنید.

توزیع کننده عسل

توزیع کننده عسل

کارخانه های خریدار عسل و شرکتهای صادر کننده عسل ، به دنبال توزیع کننده مطمئن و مجموعه ای هستند که بتواند ، عسل مورد نیاز آنها را در این مقدار عمده و متنوع تامین کند ، برای این منظور راههای مختلفی را رفته و یا امتحان کرده اند ولی یکی از راههایی که شما می توانید از طریق آن راحتتر و با اطلاعات بیشتری ، عسلی که مورد نیازتان است را تهیه کنید ، مراجعه به سایتهای اینترنتی و شبکه های مجازی می باشد.

توزیع کننده عسل

خریدار عسل عمده

این مجموعه بازرگانی برای تامین نیاز مشتریان خود ، اقدام به خرید انواع عسل طبیعی ، می کند . البته عسلهای با ساکارز کمتر از ۳ درصد در اولویت هستند.
علاوه بر خرید عسلهای طبیعی ، خریدار عسل عمده تغذیه ای نیز می باشیم. تولید کنندگان محترم عسل که مایل به همکاری هستند می توانند ارتباط بگیرند. طبیعی است که خرید به شرط آزمایشگاه بوده و در صورت تایید آزمایشگاه معامله صورت خواهد گرفت .

توزیع کننده عسل

ارسال بار عسل

مشتری عسل طبیعی و به طور کلی یکی از مسائلی که در هر معامله ای مورد توجه طرفین می باشد ، نحوه ی ارسال بار و کالا می باشد.

به طور کلی در ایران بیشتر از این طرق برای ارسال بار استفاده می گردد :

  • ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران
  • ارسال از طریق باربری ها
  • ارسال از طریق تیپاکس

بسته به نوع سفارش و پارامترهایی که طرفین معامله در نظر دارند ، در ارسال بار عسل از یکی از این روشهای مذکور استفاده می شود.

معمولا برای بارهای عمده از طریق باربری ها اقدام می شود ولی این بدان معنا نیست که روش ارسال بار فقط همین باشد .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …