فروش عسل
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / عسل شناسی / فروش عمده عسل طبيعي خوب و خالص
عسل طبيعي خوب

فروش عمده عسل طبيعي خوب و خالص

اگر شما هم از خريداران عسل طبيعي خوب و خالص هستيد حتما با ما در تماس باشيد، شما با يك جستجوي ساده در سايت “يك عسل” مي توانيد جواب بسياري از سوالات خود را بگيريد.

ارتباط ساكارز با طبيعي بودن عسل

آيا ميزان ساكارز در عسل ارتباطي با طبيعي بودن يا غير طبيعي بودن عسل دارد؟ چرا تا سخن از طبيعي بودن عسل مي شود ، سوال مي كنند ، ساكارز آن چند است؟ اصلا ساكارز چيست؟‌ و سوالات ديگري از اين قبيل ، مي خواهيم مقداري در اين وادي صحبت كنيم.

عسل طبيعي خوب

ساكارز چيست؟

ساكارز ، همان قند سفيد معمولي است، اين قند سفيد ،

  • از چغندر قند و يا نيشكر توليد مي شود ، البته بعد از اينكه تمام ويتامينها و املاح نيشكر و چغندر قند و …. از آن گرفته مي شود.
  • گفته مي شود ، ساكارز براي بدن مضر است ، و بافتهاي بدن را فرسوده مي كند، چه بافتهاي حركتي مثل عضلات و چه بافتهاي حياتي مثل قلب را.
  • بايد بدانيد كه در عسل بيش از ۳۰ نوع قند وجود دارد ،‌ كه ما در اين متن به آنها نمي پردازيم.

عسل طبيعي خوب

  • قندي كه در تشخيص طبيعي بودن يا تغذيه اي بودن عسل ، كاربرد دارد و از ميزان وجود آن در عسل ، مي توان به مقدار خوراك دهي زنبور دار به رنبور عسل ، پي برد .

پس اگر كسي مي خواهد از ميزان شكر دهي زنبوردار به زنبور عسل با خبر و مطمئن شود ، بايد از آزمايشگاه بخواهد تا ميزان ساكارز عسل را معين كند.

ميزان ساكارز عسل طبيعي بايد چقدر باشد؟

عسل طبيعي خوب

با توجه به تحقيقات و آزمايشهايي كه كارشناسان اين عرصه انجام داده اند ، به اين نتيجه رسيده اند كه تمام عسلهاي طبيعي كه در تمام نقاط جهان وجود دارد ، با منشأ هر گياهي كه باشند ، ساكارز اين عسلها از ۵ درصد بالاتر نيست و لذا اين مقدار يعني ساكارز ۵ درصد ، حد مجاز ساكارز در عسلهاي طبيعي در جهان شناخته شده است. به جز آمريكا و كانادا ، كه حد مجاز ساكارز را ۳ درصد مي دانند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …