فروش عسل
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / عسل کنار / فروش عسل کنار در تهران
فروش عسل کنار

فروش عسل کنار در تهران

مدت ها است که متخصصان پزشکی در رابطه با خواص انواع عسل ها بر روی انسان در حال تحقیق هستند. عسل دارای ترکیبات بسیار زیادی است که برای سلامتی انسان ضروری می باشد. فروش عسل کنار نیز به تازگی پر رونق شده و مردم به خواص این نوع عسل درحال پی بردن هستند.

هر نوع عسل دارای خواص و ارزش های غذایی متفاوتی می باشد. به عنوان مثال یک نوع عسل دارای ویتامین ث بیشتر و یک عسل دارای ویتامین ث کمتری است. همچنین در رابطه با خاصیت آنتی اکسیدانی نیز این موضوع بر قرار است.
گفته می شود، عسل های تیره تر دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بیشتری هستند.

فروش عسل کنار

 

مرکز فروش عسل کنار در تهران

یکی از خصوصیات شهر های بزرگ، میزان حد مصرف بیشتر محصولات نسبت به شهر های کوچک تر است. به عنوان مثال تهران را در نظر بگیرید.

تهران یکی از شهر های بزرگ جهان با جمعیت زیادی است. طبق آمار اخیر، سرانه مصرف عسل کشور ۹۰۰ گرم است که حجم زیادی از آن به شهر های بزرگ ایران همچون تهران، اصفهان و مشهد اختصاص می یابد.

نمایندگی فروش عسل در تهران یک نمایندگی آنلاین بوده که بر روی فروش عمده عسل تمرکز دارد.

این مجموعه یکی از بزرگ ترین مراکز در خصوص خرید و فروش عسل کنار می باشد که در حال حاضر انواع عسل در انواع بسته بندی ها را عرضه می کند.

این مرکز ارتباط مستقیمی با تولید کنندگان عسل داشته و تمرکز آن بر روی فروش عمده عسل می باشد.

فروش عسل کنار

 

ویژگی ها و فواید عسل کنار

عسل کنار که برخی آن را با نام عسل سدر نیز می شناسند، یک نوع عسل متفاوت با شیرینی زیاد بوده که روغن گون در آن موجود می باشد.

عسل کنار غلیظ تر از دیگر عسل ها است. این عسل بویی مطبوع داشته که شباهت زیادی به بوی درخت سدر دارد.

عسل های سدر یا عسل کنار خود نیز ممکن است طعم متفاوتی داشته باشند. اما تقریباً مزه و بوی آن ها بسیار نزدیک به هم می باشد.

عسل کنار دارای خواص بسیار زیادی است که برخی از آن ها عبارت اند از:

فروش عسل کنار

 • درمان بیماری های معده ، طبق تحقیقات متخصصان و نیز طبق روایات مربوط به طب اسلامی ، منشأ بسیاری از بیماری ها در انسان ، معده می باشد و حتی در روایات اسلامی از معده به « بیت کل داء » یعنی خانه ی هر بیماری ، نام برده شده است . و لذا اگر انسان در مورد سلامت معده ی خود کوشا باشد و این موهبت الهی را مراقبت نماید در حقیقت ، خود را از مبتلا شدن به بسیاری از بیماری ها حفظ کرده است . و یکی از چیزهایی که می تواند به سلامت معده کمک کند ، استفاده از عسل طبیعی کنار می باشد .
 • مقوی و انرژی زا
 • تقویت قوای جنسی

 

هر عسلی با توجه به گیاهی که بخش عمده ای از آن را تشکیل دهد نام گذاری می شود. به عنوان مثال عسل گون عسلی است که بیشتر گل های آن منطقه از نوع گون باشند. در نتیجه عسلی که در آن ناحیه تهیه می شود، عسل گون نام می گیرد.

عسل مرکبات عسلی است که در باغ مرکبات کندوهایی وجود داشته و عسل به وجود آمده از آن منطقه را عسل مرکبات گویند. و به این ترتیب هر عسل نام گذاری می شود.

فروش عسل کنار

عسل فروشی تهران

در هر کشور ، شهر هایی وجود دارند که به خاطر داشتن جمعیت بیشتر و بعضی علل دیگر ، به عنوان پایتخت آن کشور انتخاب می شوند و بالطبع اگر جمعیت در شهر و مکانی بیشتر شد متقاضی و معاملات بیشتری در آنجا صورت خواهد گرفت.

یکی از کلان شهرهای ایران و جهان تهران می باشد . تهران هم مرکزیت سیاسی کشور ایران را دارد و هم مرجع و مرکزیت اقتصادی ایران محسوب می شود . در حوزه ی عسل نیز ، بازار عسل تهران از این قاعده مستثنی نیست و خریدار عمده عسل تهران ، برای خرید عمده عسل اولین مکانی که به ذهنش خطور می کند استفاده از این بازار بزرگ می باشد .

فروش عسل کنار

در کجای این بازار بزرگ باید به دنبال عسل بگردیم تا قیمت عمده عسل طبیعی و یا سایر انواع عسل را پیدا کنیم ؟

در کجا می توان بهترین عسل فروشی را پیدا کرد ؟

برای پاسخ به سوال اول باید گفت راه های فروش عسل دیگر مثل گذشته منحصر در بازار سنتی نیست بلکه تجار امروزه راههای فروش عسل را دو گونه می دانند :

 • خرید و فروش از طریق بازار و به صورت سنتی
 • خرید و فروش از طریق اینترنت و به صورت مدرن

و با توجه به مزایای خرید و فروش مدرن ، این روش در حال گسترش بین تجار و معامله کنندگان در هر حوزه می باشد از جمله خرید و فروش عسل ، و شرکت های خرید عسل از این طریق به راحتی می توانند ، نیاز خود را بر طرف کنند .

برای پاسخ به سوال دوم باید گفت که ملاک بهترین عسل فروشی برای افراد و مشتریان ، یکسان نیست . بلکه مشتریها ملاک بهترین عسل فروشی را ممکن است موارد ذیل بدانند مثلا :

 • قیمت انواع عسل
 • تنوع محصول
 • کیفیت محصول
 • کمیت و مقدار موجودی از آن محصول

پس نمی توان به صورت کلی گفت که بهترین عسل فروشی تهران کجاست .

فروش عسل کنار

قیمت عسل کنار دزفول

قیمت عسل کنار دزفول می تواند با توجه به پارامترهایی متفاوت باشد ، پس شما اگر با اختلاف قیمت عسل کنار در دزفول مواجه شدید ، تعجب نکنید و بدانید که این اختلاف قیمت ممکن است از موارد زیر متاثر بوده باشد :

 • یک زمان برداشت عسل : که اگر به زمان برداشت عسل کنار نزدیک باشیم ، قیمت آن ارزان تر خواهد بود .
 • خلوص عسل کنار : ممکن است بعضی از عسل های کنار خالص نباشند به این معنی که عسل دیگری را با عسل کنار مخلوط کرده باشند .
 • عطر و طعم و رنگ عسل کنار : یکی دیگر از شاخصه های مهم برای تعیین قیمت عسل کنار دزفول ، رنگ و طعم و عطر این عسل می باشد . بعضی از عسل های کنار دزفول حتی ممکن است خالص باشند ولی از عطر و طعم و رنگ پایین تری بر خوردار باشند به عبارت دیگر عسل کنار ضعیف تری محسوب شوند .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …