فروش عسل
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / عسل کنار / فروش عسل کنار به صورت عمده
فروش عسل کنار

فروش عسل کنار به صورت عمده

در درمان امراض به صورت طبیعی عسل کنار تأثیر ویژه ای بر روی درمان زخم های داخلی مخصوصا معده و روده دارد. همین امر باعث شده است تا فروش عسل کنار در حوزه طب سنتی افزایش چشم گیری داشته باشد.

عسل کنار یا عسل سدر یکی از پر خاصیت تیرن عسل ها در زمینه درمان امراض به صورت طبیعی می باشد.

در گذشته از این عسل برای درمان زخم های درونی بدن به کار گرفته می شده است.

این نوع عسل توانایی و مقاومت دستگاه گوارش را افزایش می دهد.

فروش عسل کنار

مرکز فروش عسل کنار به صورت عمده

عسل کنار دارای خواص بسیار زیادی است که برخی از آن ها عبارت اند از:

 • تقویت کننده موی سر
 • تقویت کننده قوای جنسی
 • تقویت کننده اعصاب
 • مناسب برای کمر درد
 • مناسب برای رفع کم خونی
 • تقویت کننده قوای جسمی

فروش عسل کنار

مرکز فروش عسل کنار یکی از معتبر ترین نمایندگی های فروش عسل کنار می باشد که در زمینه خرید و فروش و صادرات انواع عسل فعالیت می کند.

این مجموعه با هدف فروش عمده عسل سعی دارد تا نیاز کشور های خارجی و همچنین کشور خودمان به عسل را فراهم کند.

لذا چنانچه از خریداران عمده عسل می باشید و یا تأمین کننده عسل شهرتان هستید، هم اکنون می توانید با این نمایندگی تماس حاصل فرمائید.

 

خرید اینترنتی عسل کنار در ایران

خرید اینترنتی عسل و یا به اصطلاح خرید آنلاین عسل یکی از راه های پیشرفته و امروزی برای خرید و فروش عسل می باشد.

فروش عسل کنار

خرید اینترنتی عسل مزایایی نسبت به دیگر روش های خرید دارد که عبارت اند از:

 • صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان
 • مشاهده لیست محصولات به آسانی
 • تماس با فروشنده در هر کجای دنیا
 • امکان تست اولیه محصول (نمونه آزمایشی)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ضمن سرعت بخشیدن به کار ها، تاجران موفق از راه اینترنت معاملات خود را انجام می دهند.

یک تاجر موفق هیچ وقت زمان خود را بیهوده تلف نمی کند که با خرید اینترنتی می تواند مقدار زیادی از این زمان را برای خود حفظ کرده باشد.

لذا اگر از خریداران عمده عسل می باشید، سریعاً با این نمایندگی تماس حاصل فرمائید.

فروش عسل کنار

برداشت عسل کنار

عسل کنار در جنوب ایران و در مناطق گرمسیر تولید و برداشت می شود . از جمله مناطقی که درخت کنار در آن به خوبی رویش پیدا می کند، استان فارس، استان بوشهر، استان خوزستان، استان کرمان و …است. این محصول در ابتدای برداشت رنگی ارده ای دارد ودارای کفی فراوان و خوشمزه است اما پس از گذشت مدتی کف های آن از بین میرود و رنگی سرخ و عقیقی به خود می گیرد.

 • برداشت عسل کنار در استان فارس : 

شهرستان خنج که در ۲۶۵ کیلومتری جنوب شیراز واقع شده است ، قطب تولید عسل کنار در استان فارس می باشد . برداشت عسل کنار در این شهرستان از نیمه ی مهر ماه آغاز می شود و تا اواخر آبان ماه ادامه پیدا می کند .اما این زمان برداشت عسل در مناطق مختلف ایران متفاوت است. درخت کنار بر خلاف دیگر درختان زمان سرد شدن هوا و در اوایل پاییز ، گل دهی را آغاز میکند و زنبور داران می توانند به مدت ۴۰ تا ۴۵ روز از شکوفه های این درخت استفاده کنند.

به علت معتدل بودن آب و هوای شهرستان خنج و وجود درختان کنار در این منطقه از استان فارس ، هر ساله زنبورداران زیادی از استانهای اصفهان ، چهار محال و بختیاری و شمال استان فارس و … به این منطقه کوچ کرده و کلنی های زیادی در این فصل از سال ، در اینجا مستقر می شوند .

به طور میانگین از هر کندوی زنبور عسل در این ناحیه ، ۸ کیلو گرم عسل کنار برداشت و به بازارهای داخلی و خارجی از جمله کشور های حاشیه ی خلیج فارس ، عرضه می شود .

کیفیت عسل های کنار این منطقه ، از نظر عطر و طعم و خواص دارویی ، باعث شده که در بازار مصرف ، عسل کنار این منطقه ، دارای طرفداران و مشتریان خوبی باشد .

این منطقه جای مناسبی برای زنبورداران استان های همجوار ، برای زمستان گذرانی می باشد .

فروش عسل کنار

 • برداشت عسل کنار در استان خوزستان :

زنبورداران استان خوزستان برای تولید و برداشت عسل کنار و عسل پاییزه ، به مناطق شمالی استان خوزستان مثل شهرهای دزفول و شوشتر و رامهرمز و بهبهان و گتوند و مسجد سلیمان ، مهاجرت می کنند .

برداشت عسل کنار در این استان ، معمولا از نیمه ی دوم مهر ماه تا اوایل آبان ماه می باشد . البته میزان برداشت عسل کنار در هر منطقه ، تا حد زیادی ، تابع آب و هوا و شرایط جوی آن منطقه و میزان بازندگی در آنجاست و لذا در بعضی از سالها به خاطر عدم مساعد بودن شرایط جوی ، برداشت عسل کنار در این مناطق به طرز چشمگیری کاهش داشت .

 • برداشت عسل کنار در شهرستان دشتی بوشهر:

هر ساله تعداد زیادی از زنبور داران برای زمستان گذرانی و برداشت عسل کنار به شهرستان دشتی که در ۸۰ کیلو متری جنوب بوشهر واقع شده مهاجرت می کنند. این شهرستان به دلیل دارا بودن پوشش مناسب گیاهی و مقاومت در برابر خشکی ،  زمینه فعالیت را برای زنبور ها فراهم می کند.

برداشت عسل در استان بوشهر ، در دو فصل پاییز و بهار انجام می شود وبه نام های عسل پاییزه یا عسل کنار و عسل بهاره شناخته شده است. مناطق کنار خیز این شهرستان واقع در روستا های لاور شرقی، باغان، دشت پلنگ، کردلان وبخش مرکزی است.

علاوه بر این ، بوشهر به علت داشتن ۵۰ هزار هکتار ، از زمین هایی که دارای پوشش درخت کنار است ،  یکی از قطب های تولید عسل کنار در ایران است.

زمان برداشت عسل در این منطقه ، در دو مرحله انجام می گیرد، در مرحله اول زنبور داران در اردیبهشت و خرداد ماه ، عسل های بهاره را برداشت می کنند ، و در مرحله ی دوم ، در اوایل آبان ماه ، عسل پاییزه و یا همان عسل کنار را از این منطقه برداشت می کنند ،   این عسل در حوزه های خلیج فارس مشتریان خوبی دارد . در حاشیه این موضوع باید گفته شود که علاوه بر ۴۰۰ زنبوردار بومی ، ۶۰۰ زنبوردار مهاجر نیز از استان های فارس، اصفهان، خراسان جنوبی و…برای تولید عسل به این استان آمده اند.

فروش عسل کنار

عسل کنار اصل

عسل کنار اصل که نتیجه گرده افشانی زنبور عسل بر روی درخت کنار می باشد ، از عسل هایی است که از انرژی زایی بالایی برخوردار است . این درخت پوشش اصلی برخی از مناطق جهان را تشکیل می دهد مثل مناطق شرقی یمن که پوشیده از درختان کنار می باشد و عسل کنار تولید شده در یمن ، شهرت جهانی دارد و جزء گران ترین عسل ها می باشد .

در ایران نیز این درخت با برکت در دشتهای جنوب کشور از چابهار تا بوشهر ، رویش دارند و باعث شده اند تا عسل با کیفیت کنار از این مناطق برداشت شود .

در مورد عسل کنار اصل ، مباحثی مثل خرید عسل کنار اصل و قیمت عسل کنار اصل ، تشخیص عسل کنار اصل ، خواص عسل کنار وحشی و … مطرح می باشد ، ما در این نوشته سعی داریم تا به بعضی از مباحث و مطالبی که در مورد عسل کنار اصل می باشد ، اشاره ای داشته باشیم .

فروش عسل کنار

 1. عسل کنار اصل ، دارای آنتی اکسیدان های فراوان می باشد و آنتی اکسیدان ها دارای خاصیت ضد عفونت می باشند .
 2. برای اینکه به درخواست و سفارش عسل طبیعی مشتری عسل ، بتوانید پاسخ مثبت دهید باید اصول نگهداری صحیح و همچنین بسته بندی صحیح عسل طبیعی را بدانید ، و الا با کارهایی ندانسته ممکن است که خواص عسل کنار اصل کاهش یافته یا از بین برود ، مثل حرارت دادن زیاد به عسل .
 3. البته اگر عسل کاملا به صورت حرارت ندیده و خام استفاده شود بهتر است ولی باید بدانیم که حرارت دادن آن تا حدود ۳۰ الی ۴۰ درجه باعث لطمه دیدن عسل نخواهد شد ، اما حرارت بیش از این مقدار به آنزیم های موجود در عسل و بعضی دیگر از خواص عسل کنار لطمه وارد می کند و چه بسا اگر این حرارت زیاد باشد ، عسلی که قرار بود شفا باشد و درمان بسیاری از بیماری ها باشد و یک غذای کامل باشد ، می تواند به یک ماده ی مضر تبدیل شود . و این بحث حرارت دادن در انواع عسل ها مطرح است پس اگر می خواهید خواص عسل آویشن ، خواص عسل چهل گیاه ، خواص عسل بهار نارنج ، خواص عسل گون ، و خواص عسل کنار و … حفظ شود ، باید از حرارت دادن بیجا و بیش از مقدار استاندارد آن ، پرهیز نمود .
 4. به همین علت هست که ، غالبا توصیه می شود ، تا از خرید عسل پاستوریزه ، که گاهی اوقات تا بیش از ۶۰ درجه سانتیگراد حرارت داده شده است ، خودداری شود .

فروش عسل کنار

خرید عسل کنار اصل

این عسل ، همانطور که گفته شد ، از بهترین عسل های دنیا می باشد تا جایی که در ایام گذشته به عنوان هدیه برای بزرگان و پادشاهان برده می شد . این عسل در بین اعراب از محبوبیت بالایی برخوردار است و سالهاست که به عنوان عسلی که موجب تقویت جسمی و جنسی می باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد.

در زمان برداشت این محصول ، قیمت عسل طبیعی کنار ، پایین تر می باشد . پس کسانی که به دنبال خرید عسل کنار اصل می توانند این عسل را با قیمت مناسب تری از مناطق برداشت عسل ، تهیه نمایند .

این عسل علاوه بر مزه و طعم خوشایند خود ، طبق بعضی از تحقیقات گزارش شده ، حتی در مقابل حرارت دادن هم ، بسیار تغییر کمی در آن صورت می گیرد ، این در حالی است که سایر عسل ها ، در مقابل حرارت تغییرات زیادی را متحمل می شوند و مقدار هیدروکسی متیل فورفورال آنها بالا می رود ، در حالی که در عسل کنار این افزایش بسیار ناچیز گزارش شده است .

فروش عسل کنار

خواص عسل کنار وحشی

 • عدم تاثیر پذیری منفی از نگهداری طولانی :

یکی از عواملی که در کیفیت عسل تاثیر منفی می گذارد ، این است که عسل به مدت زیادی ، بعد از برداشت ، نگهداری شود ، که این عامل تاثیراتی بر کیفیت عسل خواهد داشت ، ولی طبق تحقیقی که چند سال پیش ، در پادشاهی عربستان ، بر روی بهترین عسل ها انجام دادند ، متوجه شدند یک نمونه عسل کنار طبیعی ، که ده سال از برداشت آن ، گذشته بود  ، با گذشت این زمان طولانی ، هیچ گونه تغییری در ترکیب شیمیایی عسل و کیفیت عسل کنار رخ نداده .

 • عدم افزایش ماده سمی هیدروکسی متیل فورفورال در اثر گذشت زمان طولانی :

همچنین این تحقیق در پادشاهی عربستان نشان داد ، مقدار هیدروکسی متیل فورفورال  ( HMF ) عسل کنار ، بعد از گذشت ده سال ، تغییر خاصی نکرده است . که همه این موارد نشان دهنده ی کیفیت این موهبت و نعمت الهی است .

 • بهترین عسل برای سنین رشد
 • بهترین عسل برای ورزشکاران
 • بهترین عسل برای زوج های جوان
 • مقوی قوای جنسی
 • انرژی زایی بالا و مناسب برای ورزشکاران
 • فعال کننده حافظه کودکان
 • مسکن و ضد دردهای مفصلی
 • غذایی برای برطرف کردن ضعف و سستی بدن
 • خاصیت جوان کردن پوست بدن و خواص عسل کنار برای پوست ، یکی دیگر از خواص این عسل می باشد
 • برطرف کننده ناراحتی های ناشی از اختلالات عصبی و برطرف کننده افسردگی

عسل به صورت عمده

از جمله خواصی هستند که برای عسل کنار طبیعی ذکر شده است و باعث شده که جزء بهترین عسل طبیعی ایران به شمار آید ، این خواص ، در عسل کنار وحشی و عسل کنار کوهی با شدت بیشتری وجود خواهد داشت ، زیرا از هر گونه دخل و تصرف انسان ها به دور بوده است .

کسانی که به دنبال خرید عسل دارویی هستند ، حتما یکی از گزینه های آنها ، عسل کنار اصل و طبیعی می باشد . و این امر و این خاصیت برای عسل کنار ، به علت این است که ، عسل کنار از درخت کنار که خود در حقیقت ، یک گیاه دارویی می باشد ، تهیه می شود .

پس از خواص دارویی و معجزه گر عسل کنار ، محصول زبنور عسل ، این دارو سازان کوچک ، غافل نشوید .

شما می توانید برای خرید و فروش این عسل ممتاز از طریق نمایندگی های فروش و یا سایت های تخصصی خرید و فروش عسل و فراورده های آن ، برای سفارش محصول خودتان ، استفاده کنید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …