فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / عسل خالص / فروش عسل و قیمت عسل رس بسته
قیمت عسل رس بسته

فروش عسل و قیمت عسل رس بسته

مجموعه « بازرگانی فدک » با هدف تامین عسل عمده مورد نیاز خریداران فعالیت دارد . و برای همکاری در زمینه ی صادرات این محصول نیز آمادگی دارد.آیا می دانید فروش شگفت انگیز عسل صادراتی به چه صورت است؟ فروش انواع عسل را از متخصصان این صنعت بخواهید. برای سفارش و خرید محصول مورد نیاز و مشاوره در زمینه خرید و فروش عسل با ما تماس بگیرید. یکی از انواع عسلها ، که در بازار هم کم و بیش دیده می شود. عسل رس بسته است .بعضی سوال می کنند ، قیمت عسل رس بسته چقدر است ؟ آیا قیمت عسل رس بسته با عسل مایع متفاوت است؟آیا می دانید بزرگترین مرکز خرید و فروش عسل عمده در کجا قرار دارد؟آیا میدانید  عسل خام و عسل پاستوریزه چیست؟

باید گفت قیمت این عسل با عسل مایع فرقی ندارد ، چون عسل رس بسته ، همان عسل مایع است که کریستالیزه شده است ، بلکه در بعضی از کشورها قیمت عسل رس بسته بیشتر از عسل مایع بوده و طرفدار بیشتری دارد.

قیمت عسل رس بسته

علت رس بستن عسل چیست؟

آیا می دانید عسل  طبیعی را چگونه بشناسیم؟وجود آنزیمی به نام « دیاستاز یا آمیلاز » ، مهمترین عامل رس بستن عسل می باشد . آنزیم آمیلاز یا دیاستاز ،  در مورد آمیلاز یا دیاستاز باید گفت :

  • یکی از آنزیمهای اصلی و شفابخش عسل طبیعی است.
  • باعث از بین رفتن چربیهای داخل رگها می شود.
  • چربیهای اطراف قلب را از بین می برد.
  • ضد سرطان می باشد.

قیمت عسل رس بسته

  • این آنزیم توسط غدد داخلی کیسه عسل ، زنبور عسل به شهدها و گرده های جمع آوری شده توسط زنبور ، اضافه می شود.
  • این آنزیم شفابخش ، فقط در عسلهای طبیعی و نیمه طبیعی ( عسل تغذیه ای ) ، وجود دارد ، و در شبه عسلها یا همان عسل تقلبی ، که از شیره توت و یا شیره خرما و نشاسته و انواع اسانس ها و رنگهای مصنوعی و غیره ساخته می شود ، این ماده شفا بخش وجود ندارد. و لذا عامل اصلی شناخت انواع عسلها در آزمایشگاه می باشد.

شکرک زدن چیه ؟

قیمت عسل رس بسته

هر چند گاهی اوقات مردم کوچه و بازار ، هر دو کلمه را به یک معنا به کار می برند و به همین خاطر بعضی می گویند : عسل شکرک زده است و بعضی می گویند : عسل رس بسته است ، ولی باید گفت ، محل به کارگیری این دو یکسان نیست . و آنچه که در مورد عسل طبیعی و یا تغذیه ای سفت شده و جامد شده باید گفت ، این است که بگوییم : عسل رس بسته ، است نه اینکه عسل شکرک زده است.

بله شبه عسل یا همان عسل تقلبی شکرک می زند ولی عسل طبیعی و تغذیه ای ، شکرک نمی زند بلکه رس می بندد.

صادرات عسل ایرانی به دبی با برندهای معتبر و در بسته بندی های مناسب انجام می گردد که باعث شکرک زدن آن نشود.

فرق شکرک زدن و رس بستن عسل

می توان دو تفاوت عمده بین شکرک زدن و رس زدن ، بیان کرد:

قیمت عسل رس بسته

  • شکرک زدن ، مثل شکرک زدن مربا و یا شبه عسلها ( عسل تقلبی و دست ساز ) ، از رو و بالا شروع می شود نه از پایین . و علت این امر آن است که ، شکرک حاصل تبخیر آب موجود در ماده می باشد و لذا از بالا شروع می شود ، ولی رس بستن عسل ، از پایین شروع می شود و اول به شکل مخروطی و کوه می باشد و کم کم رشد می کند تا تمام ظرف عسل را فرا می گیرد.
  • شکرک زدن ، چون حاصل تبخیر آب داخل ماده می باشد ، با حرارت دادن این شکرک بیشتر می شود ، چون آب بیشتری تبخیر می شود ولی عسل رس بسته را ، اگر حرارت دهیم ، به حالت اولش که مایع بود بر میگردد و مثل روغن جامدی که با حرارت دادن ، تبدیل به مایع می شود ، عسل جامد یا رس بسته هم با کمی حرارت به حالت مایع در می آید.

با مراجعه به سایت ما می توانید آخرین نرخ عسل اصل با کیفیت را مشاهده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …