فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / عسل طبیعی / فروش عسل طبیعی در تبریز
فروش عسل طبیعی

فروش عسل طبیعی در تبریز

متاسفانه افراد سودجو که به دنبال منافع خود هستند عسل مصنوعی را با عنوان فروش عسل طبیعی به خورد مردم می دهند. لذا داشتن آگاهی لازم در این زمینه به خریداران عسل طبیعی پیشنهاد می شود.

ایران از جمله کشور هایی است که به دلیل داشتن آب و هوایی مطبوع و طبیعیتی بکر، تجارت عسل در آن بسیار پر سود می باشد. امروزه عسل ایرانی به اکثر کشور های بزرگ دنیا صادرات می شود.

فروش عسل طبیعی

قیمت عسل طبیعی در تبریز

عسل ماده ای است جامد که بسیار شکننده می باشد و تحت هرگونه تنشی شکسته می شود.

قیمت عسل طبیعی با عسل مصنوعی فرق بسیاری دارد. اغلب مغازه داران و یا فروشگاه های بزرگ، عسل هایی را با بسته بندی ها متنوع و شکیل در ویترین خود قرار می دهند و با قیمت های ارزان، عسل مصنوعی را به عنوان عسل طبیعی به فروش می رسانند.

عسل طبیعی موجود در بازار قیمت بالایی دارد و به همین دلیل خرید عمده عسل اکثراً به منظور صادرات صورت می گیرد. قیمت فروش عسل طبیعی با توجه به منطقه تولیدی آن و نوع عسل ممکن است متفاوت باشد.

فروش عسل طبیعی

خواص عسل طبیعی برای بدن

عسل ماده ای است که در هر ۱۰۰ گرم آن چیزی حدود ۳۰۰ کالری یافت می شود که مقدار زیادی از آن را قند طبیعی و کربوهیدرات ها تشکیل می دهند. قند موجود در عسل طبیعی به راحتی توسط بدن انسان جذب می شود و به عنوان وعده صبحانه می تواند برای کودکان بسیاری مفید واقع شود.

دغدغه اصلی مردم تشخیص عسل طبیعی با عسل مصنوعی است. به همین دلیل کارشناسان ما لیستی از نحوه تشخیص فرق بین عسل طبیعی و عسل مصنوعی را جمع آوری کرده اند که می توانید در زیر مشاهده بفرمائید:

  • عسل طبیعی رنگی کهربایی و مانند عقیق و سفت است.
  • عسل طبیعی نباید در یخچال بلورین شود.
  • اگر عسل طبیعی را با قاشقی برداریم، قطرات سرریز شده از آن باید بطور پیوسته باشند.
  • عسل طبیعی به سرعت در دهان آب می شود.
  • پس از مصرف عسل طبیعی، بالافاصله انرژی زیادی به بدن منتقل می شود.

 فروش عسل طبیعی

مرکز فروش عسل طبیعی

مراکز فروش عسل طبیعی به تعداد زیادی در کشور وجود دارد اما یافتن یک نمایندگی معتبر که عسل طبیعی را بفروشد کار نسبتاً دشواری است. به همین دلیل نیاز دیده شد تا سایتی اینترنتی در خصوص خرید و فروش و صادرات عسل ایجاد کنیم تا قادر باشیم خریداران عسل طبیعی را به سوی خود جذب نماییم.

کارشناسان در حوزه خرید و فروش عسل طبیعی، به منظور ارائه قیمت روز عسل و هرگونه راهنمایی در خصوص این ماده ارزشمند، آماده خدمت رسانی به خریداران عسل طبیعی عزیز می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …