فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / عسل سبلان / فروش عسل سبلان در تهران
فروش عسل سبلان

فروش عسل سبلان در تهران

اگر از كساني هستيد كه به دنبال مكاني هستيد كه ، فروش عسل سبلان در تهران ، را انجام مي دهد ، لازم نيست كه در اين شهر شلوغ و پر ترافيك و در ازدحام جمعيت و ماشين ها و در اين هواي متأسفانه آلوده ، وقت خود را هدر دهيد و به سلامتي خود آسيب بزنيد ، كافي است براي خريد عمده اين محصول ، با ما در تماس باشيد .

فروش عسل سلان

مجموعه ” عسل فدك ” ، اين امكان را براي شما ، كه به دنبال خريد عمده عسل سبلان هستيد ، فراهم كرده كه در زماني كوتاه و با اطمينان خاطر و به راحتي اين خريد را انجام دهيد.

عسل سبلان چيست ؟

عسل با توجه به ملاك هايي ، تقسيم بندي مي شود ، يكي از آن ملاك ها ، مكاني است كه كلني و كندوي زنبور عسل در آنجا مستقر مي شود ، به اين اعتبار عسل را به عسل سبلان ،‌ عسل دماوند ، عسل كردستان ، عسل آذربايجان و عسل شمال و … تقسيم مي كنند .

پس عسل سبلان ، عسلي است كه از كندوهاي مستقر در دامنه هاي كوه سبلان ، به دست آمده است.

فروش عسل سبلان

چرا عسل سبلان ؟

از ويژگيهاي اين عسل مي توان گفت :

  • خوشبختانه عسل سبلان ، به عنوان يك برند جهاني به ثبت رسيده است . و اين امر ، مسئوليت ، مسئولين و دست اندر كاران در امر عسل را ، سنگين تر مي كند ، زيرا بايد نسبت به معرفي اين محصول با كيفيت ، بيشتر تلاش كنند.

فروش عسل سبلان

  • ارزيابي هاي كيفي كه از اين عسل به عمل آمده ، نشان دهنده ي منحصر به فرد بودن اين نوع عسل ، در بين عسلهاي توليدي ساير استانها مي باشد . يكي از علل اينكه اين عسل ، با كيفيت ترين عسل ايران ،‌ شناخته مي شود ، تنوع پوشش گياهي و گلهايي است كه در دامنه هاي كوه سبلان ، مي باشد . گياهاني مثل آويشن و بابونه و گون و … كه در دامنه هاي كوه سبلان هستند و مورد استفاده زنبورهاي عسل ، قرار مي گيرند ، باعث شده كه عسل توليدي اين منطقه ، از ويژگيهاي خاصي برخوردار باشد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …