فروش عسل
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / عسل سبلان / فروش عسل خالص سبلان
فروش عسل خالص

فروش عسل خالص سبلان

دامنه هاي سبلان در شهرستان مشگين شهر ، همواره محلي براي استقرار كندوهاي زنبور عسل بوده است ، و عسلي كه از اين منطقه به دست مي آيد ، مرغوبترين عسل كشور محسوب مي شود . عسلي كه از شهد و گرده ي بيش از ۴۰ نوع گل و گياه مختلف ، توليد مي شود. سايت بازار عسل ، با فروش عسل خالص سبلان ، به صورت عمده و تجارت آن ، آمادگي دارد تا با عسل فروشي ها و طالبان اين عسل مرغوب ،‌ همكاري داشته و به شكلي بسيار آسان و راحت ، و با صرف كمترين هزينه و وقت ، عسل خالص سبلان را در اختيار قرار دهد .

فروش عسل خالص

بعض از مشكلات مربوط فروش عسل سبلان

هر محصولي كه درخشيد و كيفيت آن زبانزد شد ،‌ بايد منتظر ورود اجناس قالبي و تقلبي همان محصول ، بود ، زيرا كه هميشه افراد سودجويي هستند كه مي خواهند بدون زحمت ، به سودهاي كلان برسند و نان حرام را بر نان حلال ، ترجيح مي دهند.

فروش عسل خالص

عسل سبلان نيز ، از اين دسته محصولات مي باشد،‌ به علت اينكه اين عسل ، مرغوبترين نوع عسل در كشور مي باشد ،‌ خيلي از سودجويان با استفاده از نام ” عسل خالص سبلان ” يا ” عسل سبلان ” ، اقدام به فروش عسلهاي تقلبي مي نمايند ،‌ و اين امر باعث بدبين شدن بعضي از مصرف كنندگان عسل ، به عسل سبلان مي شود .

فروش عسل خالص

در حالي كه بايد گفت : اين شخص ، فريب خورده است و در حقيقت ،‌عسل سبلان نخورده است ، بلكه عسل قلابي به نام عسل سبلان خورده است ، ولي در مورد عسل سبلان قضاوت كرده است.

روشهاي استفاده از عسل، براي درمان ناراحتي معده

برخي از روشهاي استفاده از عسل ، كه باعث بهبود بعضي از بيماريهاي دستگاه گوارش و درمان آن مي شود عبارتند از:

فروش عسل خالص

  • مخلوط كردن عسل با پودر بالنگ ، اين تركيب باعث تقويت معده و احشاء مي شود.
  • مخلوط كردن عسل با شير ، اين مخلوط براي معده بسيار مفيد است و روده ها را نيز نرم مي كند . و گفته مي شود ، سالمنداني كه مي خواهند شير در معده ي آنها ، سريعتر هضم شود ، شير را به همراه عسل ميل كنند.
  • خوردن يك قاشق مربا خوري عسل ، صبحها وقتي ناشتا هستيد و آخر شب ، و هنگامي كه صبح ناشتا ، عسل را مي خوريد تا يك ساعت از خوردن و آشاميدن ، خودداري كنيد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عسل سرعین

پخش عسل طبیعی خالص سرعین اردبیل سبلان

شهرستان سرعین به خاطر داشتن مراتع پوشیده شده از علوفه ها و گیاهان دارویی متنوع …