فروش عسل
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / عسل خالص / فروش عسل اصلي به صورت عمده
فروش عسل

فروش عسل اصلي به صورت عمده

سايت بازار عسل ، يكي از بزرگترين مراكز خريد و فروش اينترنتي عسل اصلي و طبيعي ، در سراسر كشور مي باشد ، فروش عسل طبيعي به صورت عمده و فروش عسل در انواع گوناگون، تك گل و چند گياه ، از فعاليتهاي ما در عرصه محصول عسل مي باشد. اين مركز آماده صادرات اين محصول به بازار كشورهاي همسايه نيز مي باشد. جهت سفارش عمده عسل با ما تماس بگيريد.

مواد تشكيل دهنده ي عسل اصلي

فروش عسل

قصد داريم در اين نوشته ، مقدار و نحوه ي تركيب بعضي از اين مواد را در عسل بررسي كنيم. مهمترين مواد تشكيل دهنده ي عسل اصلي ، عبارتند از:

  1. قندها
  2. آب
  3. مواد معدني
  4. ويتامينها
  5. پروتئينها
  6. چربيها
  7. اسيدها
  8. آنزيمها
  9. مواد ديگر

قندها

فروش عسل

بخش اعظم و بيشترين درصد وزن عسل ، مربوط به قندهاي در عسل مي باشد. و حدودا ۸۱ درصد وزن عسل مربوط به قندهاي موجود در عسل مي باشد. تا قبل از اينكه شكر ، با روش كريستال سازي شربت نيشكر ، تهيه گردد ، مهترين ماده غذايي كه بشر از آن براي شيرين كردن مواد ديگر استفاده مي كرد ، عسل بود.

و به طور كلي مي توان گفت:عسل يك تركيب محلول در آب بسيار غليظ قندي است و مهترين قندهاي موجود در عسل فروكتوز و گلوكز و ساكارز هستند.

آب

فروش عسل

بعد از قندها ، آب ، بيشترين سهم را در وزن عسل دارد و هر چقدر درصد آب عسلي كمتر باشد ، آن عسل مرغوبتر مي باشد. مقدار رطوبت و آب موجود در عسل به عواملي از قبيل نوع شهد گل و شرايط جوي بيرون از كندو و نحوه ي ذخيره سازي عسل در سلولهاي شش ضلعي ، بستگي دارد و ۱۴ الي ۱۸ درصد وزن عسل را آب به خود اختصاص داده است.

به خاطر درصد بسيار پايين آبي كه در عسل موجود است ، اين مايع شيرين به سختي فاسد مي شود و به همين دليل نگهداري و نقل و انتقال آن نيز آسان مي باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …