فروش عسل
چهارشنبه , آبان ۵ ۱۴۰۰
خانه / عسل خالص / فروشنده عسل عمده در تهران
فروشنده عسل

فروشنده عسل عمده در تهران

در تهران بزرگ ، به دنبال فروشنده عسل مي گردم.

كجا عسل عمده مي تونم پيدا كنم؟

از كجا بفهمم كه اين عسل، ارزش اين مبلغ پول رو داره؟ و …

شما تنها با يك تماس مي توانيد جواب اين سؤال و سؤالات ديگرتان را بپرسيد و عسل مورد نياز خود را تهيه فرماييد. عسل عمده ي مورد نيازتان را راحت تهيه كنيد.

چند نكته در مورد خريد عسل

فروشنده عسل

كساني كه عسل، در سبد كالايي مصرفي آنهاست و به طور مرتب از عسل استفاده مي كنند، مي دانند كه اين نعمت خدادادي، داراي خواص غذايي و دارويي منحصر به فردي مي باشد ، به همين خاطر است كه، مصرف عسل همواره يكي از توصيه هاي مشاوران امور تغذيه بوده است.

خواص درماني عسل از جمله :

  • درمان كم خوني
  • درمان مشكلات قلبي
  • قابل استفاده در درمان بعضي از بيماريهاي مربوط به كليه
  • درمان مشكلات مربوط به سيستم گوارشي بدن و ….

البته طبيعي است كه اين خواص و تأثير گذاري ذكر شده، مربوط به عسل مرغوب است ، و هر چه اين مرغوبيت بالاتر باشد، تأثير گذاري در زمان كمتر و با مقدار كمتر عسل، واقع مي شود.

عسل مرغوب، كدام  عسل است؟

فروشنده عسل

اگر بخواهيم ، به عسلي نمره ي قبولي بدهيم ، و در پايين ترين نوع عسل مرغوب، به حساب بياوريم، عسل مرغوب، عسلي است كه زنبور توليد كرده باشد، هر چند اين زنبور علاوه بر گرده و شهد گل ، از شربت شكر هم تغذيه كرده باشد.

كه اصطلاحا به اين نوع عسل ، عسل تغذيه اي و يا عسل معمولي هم مي گويند. حالا هر چقدر عسلي از تغذيه ي شربت شكر كمتري ، توليد شده باشد ، اين مرغوبيت درجه ي بالاتري دارد و اگر عسلي طبيعي باشد و اصلا تغذيه اي غير از شهد و گرده ي گل نداشته باشد ، درجه ي مرغوبيت بالاتري دارد و اگر عسلي ارگانيك باشد ، باز داراي مرغوبيت بالاتري مي باشد.

عسل تقلبي يا صنعتي ، اصلا عسل نيست

فروشنده عسل

در بازار عسل ، متأسفانه به ماده اي بر مي خوريم كه به اسم عسل به فروش مي رسد ، و بسيار ارزانتر از انواع عسلها مي باشد و در ساخت آن ، هيچ زنبوري دخالت نكرده ، بلكه در ديگها و با مواد شيميايي و گلوكز تجاري و … تهيه شده ، فقط رنگش شبيه عسل است ولي خاصيت آن را نداشته و بلكه مضر براي بدن هم مي باشد، و اصطلاحا ” عسل ديگي ” هم به آن گفته مي شود، عسل را از مراكز و افراد مطمئن خريد كنيد تا در دام سودجويان نيفتيد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …