فروش عسل
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / عسل سبلان / سفارش عسل سبلان
سفارش عسل

سفارش عسل سبلان

رشد روزافزون ارتباطات و اطلاعات در دنياي امروز، باعث تغييرات زيادي در سبك زندگي و تعاملات بشر امروزي شده است. يكي از عرصه هايي كه بسيار متأثر از اين تحولات مي باشد، عرصه ي تجارت و بازرگاني مي باشد، اين تحولات باعث تبديل تجارت سنتي به يك بازرگاني و تجارت مدرن شده ، كه بسياري از مشكلات سابق در مسير تجارت برطرف شده و يا كاهش يافته است. شما الان مي توانيد با سفارش محصول خودتان را از دورترين نقاط كشور ، در دسترس خود قرار دهيد. سفارش عسل بدهيد و آن را از ما بخواهيد، تا تجارتي راحتتر را بچشيد، سفارش عسل به صورت عمده.

موم زنبور عسل چيست؟

سفارش عسل

زنبور عسل ۱۲ روز بعد از اينكه در كندو متولد شد، به مرحله اي از رشد مي رسد كه از ۸ غده ي زير شكمي خود ، ماده اي به نام ” موم ” ترشح مي كند.

زنبور به اين ماده نياز ضروري دارد ، زيرا از موم براي ادامه ي بقاء خود و ساختن جايي براي ذخيره ي عسل و گرده ي گل و جايي براي پرورش برادران و خواهران خود ، استفاده مي كند. و چنان با اين موم ، حجره هاي شش ضلعي و سلول هاي منظم و در كنار هم مي سازد ، كه گويي بزرگترين طراحان و مهندسان ، اين سلولها را طراحي و ساخته اند.

آيا موم زنبور عسل كاربردي دارد؟

سفارش عسل

موم زنبور عسل، در معده ي انسان هضم نمي شود و اگر موم زنبور عسل مصرف شود، كلا دفع مي شود. ولي موم زنبور عسل چون مقدار زيادي ” فيبر ” دارد، اين ” فيبر ” با عبور از سيستم گوارش انسان ، براي بدن انسان مفيد مي باشد. تنها موجودي كه داراي سيستم گوارشي است كه مي تواند اين موم را هضم كند،‌ كرم پروانه موم خوار مي باشد، كه يكي از دشمنان اصلي موم زنبور عسل محسوب مي شود.

برخي از خواص موم زنبور

سفارش عسل

با اينكه گفتيم موم در بدن انسان هضم نمي شود ولي با همين عبور از دستگاه گوارش ، اثرات درماني از خود بر جاي مي گذارد ، به عنوان مثال:

  • درمان سينوزيت
  • درمان ناراحتي هاي تنفسي
  • مداواي زكام اسپاسمي
  • درمان ورم معده

البته اگر به دنبال مداوا باشيد، بالطبع بايد با مشورت طبيب ماهر از مقدار مصرف و نحوه ي استفاده آن ، اين داروي طبيعي را مصرف كنيد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …