فروش عسل
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / عسل کنار / خواص قیمت خرید عسل طبیعی کنار دزفول
قیمت عسل کنار دزفول

خواص قیمت خرید عسل طبیعی کنار دزفول

فروش و قیمت عسل کنار دزفول

مجموعه ی « بازرگانی توبیک » از جمله مجموعه تامین کنندگان عمده عسل طبیعی در انواع مختلف ، در سراسر کشور می باشد ، عسل کنار ، عسل چهل گیاه ، عسل یونجه و … ، این مجموعه با تهیه ی این محصول برای مشتریان عمده عسل ، آماده خدمت رسانی به عمده فروشی های عسل طبیعی ، کارخانجات بسته بندی مواد غذایی و عسل ، فروشگاههای زنجیره ای ، و … می باشد. در بین عسل های طبیعی ، قیمت عسل کنار و بالطبع قیمت عسل کنار دزفول ، به دلایلی ، نسبت به سایر عسلها بالاتر می باشد ، که یکی از آن دلایل ، دوره ی کوتاه و فرصت کوتاه برای برداشت این عسل می باشد.مرکزفروش وپخش عسل طبیعی کنار به صورت عمده محصولات خود را عرضه می نماید.فروش عسل کنار در تهران به صورت اینترنتی  انجام می گردد.

قیمت عسل کنار دزفول

زنبور در دوره ای تقریبا بین ۴۰ تا ۶۰ روز فرصت دارد تا عسل کنار را تولید کند. این فرصت کم و دوره ی کوتاه و تلاش برای آماده سازی زمینه استقرار کندوها در زمان مناسب در منطقه ای که درختان کنار دارد ، مستلزم تلاش و صرف هزینه ی بیشتری برای زنبوردار می باشد و می توان گفت یکی از علل بالاتر بودن قیمت عسل کنار در کنار سایر پارامترهای تعیین قیمت ، می باشد.

اما قیمت عسل کنار اصل دزفول هم همانند سایر انواع عسل ، با توجه به

 • وحشی بودن عسل کنار
 • در کندو بودن عسل کنار

متغیر است، یعنی اگر عسل کناری وحشی و در دل طبیعت تولید شد و برداشت شد قیمت آن عسل می تواند نسبت به عسل کناری در کندو تولید شده بیشتر باشد،اما این تنها علت تغییر قیمت عسل کنار در دزفول نیست بلکه عوامل دیگری هم در تعیین قیمت عسل طبیعی کنار هم دست به دست هم می دهد تا قیمت نهایی این عسل مشخص شود.خرید عسل کنار اصل برای مشتریان دائمی با قیمت عمده عرضه می گردد.

قیمت عسل کنار طبیعی دزفول در اواخر سال ۱۳۹۷ ، بالاتر از ۶۰۰۰۰ تومان می باشد . طبعا خرید عمده این محصول قیمت پایین تری خواهد داشت . شما می توانید برای خرید عمده و گرفتن قیمت عمده عسل کنار با ما ارتباط داشته باشید.با مراجعه به سایت ما می توانید بزرگترین مراکز خرید و فروش عسل عمده را مشاهده نمایید.

قیمت عسل کنار دزفول

عسل کنار ، عسل جنسی

عسل کنار ، عسلی است که زنبور عسل با تغذیه از گلهای درخت کنار ، تولید می کند . عسلی است که غالب شهدی که زنبور در عسل سازی و تولید عسل استفاده کرده مربوط به شهد و گرده ی گلهای درخت کنار می باشد.خرید عسل وحشی اصل در سراسر کشور با قیمت مناسب و عمده برای مصرف کنندگان عرضه می گردد.

به درخت کنار ، درخت سدر هم گفته می شود ، و به همین علت ، عسل کنار را « عسل سدر » هم می خوانند. البته به برگ کوبیده و سائیده ی درخت کنار هم ، « سدر » می گویند.

این عسل به خاطر خواص و ویژگیهای منحصر به فردش ، طرفداران زیادی دارد به ویژه در بین عربها ، محبوبیت خاصی دارد و به عنوان « عسل جنسی » نیز از این عسل ، نام برده می شود. به تازگی در بسیاری از کشورها ، عسل کنار به عنوان یک تقویت کننده جنسی ، که هم سرعت تاثیر بالایی دارد و هم یک ماده ی طبیعی است ، مطرح می باشد.

قیمت عسل کنار دزفول

مناطق برداشت عسل کنار طبیعی در ایران

این درخت ، یک گیاه همیشه سبز است و میوه اش خوراکی است، و در مناطق ساحلی و نیمه صحرایی و صحرایی رشد می کند . می توانیم این درخت را در ایران ، پاکستان ، هند ، اتیوپی ، مصر ، لیبی ، سودان ، بخش های جنوبی شبه جزیره عربی پیدا کنیم.

این درخت در مناطق شرقی یمن ، به صورت گسترده می روید و تا جایی که عسل سدر را بسیاری به نام « عسل یمنی » می شناسند.خرید و فروش و صادرات عسل ایرانی به دبی انجام می گردد.

قیمت عسل کنار دزفول

در ایران نیز در دشتهای جنوب کشور از دزفول تا بوشهر ، این درخت وجود دارد در استانهای :

 • فارس
 • هرمزگان
 • بوشهر
 • جنوب استان سیستان و بلوچستان
 • کرمان
 • خوزستان

رنگ عسل کنار ( عسل سدر )

قیمت عسل کنار

زنبور دارانی که عسل کنار را برداشت می کنند ، غالبا با اتفاقی مواجه می شوند، و آن هم دیدن رنگ سفید و خامه ای شکل عسل کنار است ، و این امر برای برخی غیر عادی به نظر می رسد ، در حالی که این رنگ در عسل کنار عادی است.

عسل کنار در اول برداشت آن رنگ سفید و حالت خامه ای به خود می گیرد و پس از گذشت مدتی به تیرگی متمایل می شود و بعد از آن رنگ عقیقی به خود می گیرد و این مراحل و رنگ سفید عسل کنار هنگام برداشت آن ، از خود میوه کنار منشا می گیرد و به معنی نامرغوب بودن این نوع عسل با کیفیت نیست، و حتی در زمان کف کردن آن هم می توان از آن به عنوان عسل کنار استفاده کرد، و این کف به خاطر داشتن مزاج سرد برای کسانی که طبع گرم دارند و مزاج آن ها گرم است، توصیه می شود.

قیمت عسل کنار دزفول

جالب تر این که این عسل اگر بعد از گرفتن رنگ عقیقی به خود ، باز هم می تواند به حالت کفی برگردد، یعنی اگر این عسل مرغوب توسط عوامل زیر تاثیر بپذیرد به حالت سابق خود بر می گردند و کفی می شوند:

 1. مخلوط شدن عسل
 2. حرارت دیدن
 3. قرار گرفتن در محل گرما
 4. قرار گرفتن در آب گرم

رنگ این عسل به رنگ طلایی می باشد ولی به مرور زمان ، رنگش تیره تر شده و متمایل به قرمزی می شود و رنگ جگری یا عقیقی به خود می گیرد.

قیمت عسل کنار دزفول

خواص عسل کنار وحشی

عسل کنار که از زمان های قدیم دارای خواص بسیاری بوده و به عنوان درمان از آن استفاده می شده است ، امروزه خواص بیشتری برای این نوع از عسل یافت می شود ، یعنی همه ما می توانیم با قرار دادن عسل کنار در برنامه ی غذایی خود و استفاده از این ماده ی شگفت انگیز سد محکمی به روی بیماری هایی که امروزه در بین اقشار مردم  شیوع پیدا کرده بسازیم.

خواص عسل کنار را نمی توان در یک مقاله کوتاه بیان کرد اما از جمله این آثار می توان گفت:

 • عسل کنار تاثیر بسزایی در تقویت دستگاه گوارش دارد
 • مفید برای درمان برخی از امراض معده مانند زخم معده می باشد
 • باعث کاهش کلسترول خون می باشد
 • کسانی که هوش ضعیف تری دارند استفاده از عسل کنار به آنان پیشنهاد می شود.

برای خرید عسل وحشی با قیمت ارزان  و کیفیت بالا باما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز خرید عسل طبیعی اهواز

خرید عسل طبیعی اهواز در بازار های با قیمت روز انجام می شود و مشتریان …