فروش عسل
چهارشنبه , آبان ۵ ۱۴۰۰
خانه / عسل شناسی / خواص طبیعت خرید قیمت عسل یونجه طبیعی
قیمت عسل یونجه طبیعی

خواص طبیعت خرید قیمت عسل یونجه طبیعی

قیمت عسل یونجه طبیعی در سال ۹۷

یکی از عسلهای تک گلی که مشتریان و علاقه مندان زیادی دارد ، عسل یونجه طبیعی می باشد . با توجه به اینکه قیمت عسل یونجه طبیعی ، تابع متغیرهای متعددی است مثل سایر کالاها ، پس نمی توان یک قیمت مشخص و قطعی برای بازه های زمانی مخصوصا طولانی ، مشخص کرد . ولی به طور کلی قیمت عسل یونجه طبیعی ، به صورت خرده فروشی و جزئی در اواخر سال ۱۳۹۷ معمولا بالای ۶۰ هزار تومان می باشد ، البته دوباره تاکید می شود که پارامترهای مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث ، گرانتر بودن عسل یونجه از مقدار ذکر شده باشد ، مثلا کیفیت بهتر عسل و تولید کمتر عسل و افزایش تقاضای آن و … شما می توانید برای خرید و دریافت قیمت عسل یونجه طبیعی به صورت عمده فروشی و کلی با ما در ارتباط باشید.

قیمت عسل یونجه طبیعی

طبیعت عسل یونجه

شناخت طبیعت غذاها در سلامتی انسان نقش بسزایی دارد ، هم در درمان ناراحتی موجود و هم در پیشگیری از ناراحتی ها و امراضی که در آینده ممکن است گریبانگیر کسی شود. از این رو باید گفت عسل یونجه دارای طبیعتی نسبتا گرم و تر می باشد که این طبیعت برگرفته از خواص یونجه می باشد.

قیمت عسل یونجه طبیعی

خواص عسل یونجه

از عسل یونجه در درمان و پیشگیری از بیماریهای مختلف و متعدد استفاده می شود و در اینجا به دو مورد از مواردی که در طب سنتی برای آن کاربردها از عسل یونجه استفاده می کردند ، اشاره می کنیم که عبارتند از:

  • به عنوان ملین از عسل یونجه استفاده می شود
  • به عنوان خون ساز

رنگ عسل یونجه خالص

رنگ عسل یونجه ، در صورتی که خالص باشد یعنی زنبور فقط از شهد و گرده گل یونجه استفاده کرده باشد ، زرد مایل به سبز روشن می باشد. و در صورتی که خالص نباشد ، ( همچنانکه بعضی اوقات اتفاق می افتد ) یعنی زنبور فقط از گلهای یونجه استفاده نکرده بلکه از گل گیاهان دیگر نیز استفاده کرده باشد ، مثل شهد گیاه خارشتر ، در این صورت ، رنگ عسل قرمز خواهد بود. از آنجا که در کنار مزارع یونجه ، معمولا گیاه خارشتر می روید ، لذا زنبورها معمولا از شهد آن گیاه هم استفاده می کنند ، و در حقیقت عسل قرمز رنگی که به اسم عسل یونجه ممکن است به شما فروخته شده باشد ، در حقیقت خالص نیست یعنی عسل یونجه خالص نیست ، بلکه عسل یونجه و عسل خاشتر می باشد.

قیمت عسل یونجه طبیعی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …