فروش عسل
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه / عسل چهل گیاه / خرید و فروش عسل طبیعی عمده
خریداران عمده عسل طبیعی

خرید و فروش عسل طبیعی عمده

خریداران عمده عسل طبیعی ، گروههای زیادی را شامل می شود ، از جمله تجار و کارخانجات بسته بندی ، کسبه ، خرید برای صادرات ، کارخانجات مواد غذایی و عطاری ها و اطباء سنتی و حتی خانواده هایی که مصرف بالای عسل دارند و … که می توانند متقاضی عمده عسل طبیعی ، باشند . همه این گروههای مصرف کننده عسل طبیعی می توانند با ارتباط گیری با مجموعه « بازرگانی فدک » ، عسل مورد نیاز خود را تامین کنند.

عسل مورد نیاز شما ، از هر نقطه کشور و به هر مقداری که باشد ، ذر اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد . برای دریافت قیمت ، خریداران عمده عسل طبیعی ، با ما در تماس باشند.

انواع عسل طبیعی را بشناسیم

خریداران عمده عسل طبیعی

شاید تا چند سال پیش در مورد این ماده شگفت انگیز خلقت ، فقط یک کلمه به کار برده می شد ، بدون اضافه کردن کلمه ای دیگر و فقط گفته می شد « عسل » ولی امروزه وقتی به بازار می روید ، با اسمهای مختلفی از عسل روبرو می شوید ، که لازم است خریداران عمده عسل طبیعی ،سطح معلومات خود را در این زمینه ، افزایش دهند. در این نوشتار بر آنیم که کمی در مورد انواع عسل صحبت کنیم. عسلهای طبیعی به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  • عسلهای چهل گیاه یا چند گیاه
  • عسلهای تک گل

عسلهای طبیعی تک گل یا دارویی

خریداران عمده عسل طبیعی

عسلهای طبیعی تک گل: اگر پوشش گیاهی منطقه ای که کندوی زنبور در آنجا می باشد ، غالبا یک نوع گیاه باشد ، زنبور اکثرا از آن گیاه ، شهد و گرده گیری می کند و لذا عسلی که تولید می کند نیز ، بسیاری از خواص آن گیاه را دارا می باشد . و به این عسل اسم آن گیاه و گل غالب منطقه داده می شود.

  • مثل عسل بابونه
  • عسل کنار ( سدر )
  • عسل یونجه
  • عسل گون
  • عسل آویشن
  • عسل ریحان
  • عسل سیاه دانه ،
  • عسل اقاقیا و …

خریداران عمده عسل طبیعی

البته باید توجه داشت با اینکه زنبور به گلها و استفاده از شهد آنها وفاداری نشان می دهد ولی اینگونه نیست که اصلا از گل و گیاهان دیگر استفاده نکند و لذا معمولا اگر ۵۰ درصد یا بیشتر ( حتی ممکن است در بعضی مناطق به ۸۰ درصد هم برسد ) از شهد و گرده ای که زنبور  جمع آوری می کند ، از یک گل و گیاه خاصی باشد به آن عسل ، اسم آن گل یا گیاه ، داده می شود و غالبا مصرف دارویی و درمانی نیز دارد.

باید گفت : طبق تحقیقاتی که در مورد انواع عسلهای طبیعی صورت گرفته ، هر کدام از این عسلهای تک گل ، علاوه بر خواص عمومی عسل ، دارای خاصیت و ویژگی خاصی می باشند و در آن خواص باهم متفاوت می باشند . و مصرف کننده عسل می تواند ، به تناسب نیازی که دارد ، عسل مورد نظر خود را انتخاب کند.

عسلهای طبیعی چهل گیاه یا چند گیاه

خریداران عمده عسل طبیعی

عسلهای طبیعی چهل گیاه یا چند گیاه ، عسلی را می گویند که ، زنبور از گیاهان و گلهای متفاوتی تغذیه کرده و شهد و گرده ی خود را از آنها تامین کرده است و این طور نیست که بتوان گفت : زنبورهای این کندوها ،۵۰ درصد یا بیشتر ، شهد و گرده خود را از یک گل و گیاه خاصی تهیه کرده اند.

این نوع عسل ، دارای خواص عمومی بسیاری برای بدن می باشد و برای مداوای بسیاری از بیماریها ، به این نوع عسل سفارش می شود.

ترکیب شدن این معجون شگفت آور با بعضی دیگر از مواد طبیعی ، خواص اعجاب انگیزی را ، ایجاد می کند ، که ممکن است بسیاری از داروهای شیمیایی هم ، این اثر را نداشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …