فروش عسل
دوشنبه , آبان ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / صادرات عسل / خرید فروش صادرات قیمت عسل در عراق
خریدار عسل در عراق

خرید فروش صادرات قیمت عسل در عراق

اولا باید به این نکته توجه کنیم که خریدار عسل در عراق ، دو گروه هستند ، تجاری که به دنبال خرید عسل ارزان قیمت هستند و کیفیت برای آنها زیاد مهم نیست ( البته باید یک تاجر واقعی در فروش محصول ، فریبکاری نکند و کیفیت محصولش را همانگونه که هست بگوید و جنس نامرغوب را به عنوان جنس خوب معرفی نکند ) و دوم تاجرانی که کیفیت عسل برای آنها ملاک است و به دنبال عسل طبیعی می گردند.

خریدار عسل در عراق

عسل ایرانی علاوه بر عراق به کشورهای دیگری از جمله امارات متحده عربی ، سوئیس ، چین ، کویت ، گرجستان ، لبنان ، مالزی و … صادر می شود.

با توجه به این که عوامل مختلفی در قیمت تمام شده محصول ، تاثیر گذار می باشند ، که عبارتند از: هزینه ی تولید و حمل و نقل و بسته بندی و همچنین کیفیت عسل سفارش شده ، لذا خریدار عسل در عراق ، باید قیمت به روز و صادراتی این محصول را از ما دریافت کند .

قیمت تقریبی عسل چهل گیاه تغذیه ای ، تحویل درب زنبورستان ، در اواخر سال ۹۷ تقریبا ۱۵۰۰۰ تومان و قیمت عسل چهل گیاه طبیعی ۳۷۰۰۰ تومان برای خرید عمده و صادراتی می باشد.

جهت خرید و گرفتن قیمت به روز ، با ما تماس بگیرید.

خریدار عسل در عراق

مزایای صادرات عسل ایران ، برای خریدار عسل در عراق

  • تولید بالای عسل در ایران

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان عسل در جهان می باشد . آخرین آمار گویای این بود که ایران رتبه ی سوم تولید عسل جهان را دارد .

  • کیفیت خوب عسل طبیعی ایران

اقلیمهای متعدد زمینی از کوه و دشت و … و چهار فصل بودن هوای کشور ایران ، زمینه ی مساعدی را برای توسعه و گسترش این صنعت ایجاد کرده است . به ویژه در زمینه ی تولید عسل طبیعی ، چون نبود این مواهب الهی ، در بسیاری از کشورها و مناطق دنیا ، تولید عسل طبیعی را ، در میزان بالا و کیفیت خوب ، با مشکل مواجه کرده و محدودیت فراوانی در این زمینه برای آنها ایجاد کرده است.

خریدار عسل در عراق

  • تنوع زیاد انواع عسل در ایران

عوامل فوق الذکر و تعداد زیاد افرادی که در شغل زنبورداری و تولید عسل ، در ایران کار می کنند ، باعث شده که انواع عسلها با خواص مختلف و طعمهای گوناگون و قیمتهای متفاوت با توجه به پارامترهای تولید ، در ایران موجود باشد.

عسل کوهستان ، عسل دشت ، عسل مزارع ، عسلهای تک گل ، عسل چند گیاه ، عسل ارگانیک ، عسل وحشی ، عسلهایی هستند که می توان در ایران خیلی از این انواع عسلها را به راحتی و در مقادیر بالا و عمده تهیه کرد.

خریدار عسل در عراق

تمام این مواردی که بیان شد ، می تواند ، زمینه ی تجارت آسانتر و راحتتری را برای خریدار عسل در عراق فراهم آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

آدرس مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

عسل یکی از محصولات خوشمزه و شفا بخشی است که به عنوان طلای طبیعی شناخته …