فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / صادرات عسل / خرید فروش صادرات قیمت عسل در عراق
خریدار عسل در عراق

خرید فروش صادرات قیمت عسل در عراق

اولا باید به این نکته توجه کنیم که خریدار عسل در عراق ، دو گروه هستند ، تجاری که به دنبال خرید عسل ارزان قیمت هستند و کیفیت برای آنها زیاد مهم نیست ( البته باید یک تاجر واقعی در فروش محصول ، فریبکاری نکند و کیفیت محصولش را همانگونه که هست بگوید و جنس نامرغوب را به عنوان جنس خوب معرفی نکند ) و دوم تاجرانی که کیفیت عسل برای آنها ملاک است و به دنبال عسل طبیعی می گردند.هم چنین بزرگترین مرکزخریدوفروش عسل عمده در عراق می باشد.

خریدار عسل در عراق

عسل ایرانی علاوه بر عراق به کشورهای دیگری از جمله امارات متحده عربی ، سوئیس ، چین ، کویت ، گرجستان ، لبنان ، مالزی و … صادر می شود.

با توجه به این که عوامل مختلفی در قیمت تمام شده محصول ، تاثیر گذار می باشند ، که عبارتند از: هزینه ی تولید و حمل و نقل و بسته بندی و همچنین کیفیت عسل سفارش شده ، لذا خریدار عسل در عراق ، باید قیمت به روز و صادراتی این محصول را از ما دریافت کند .

قیمت تقریبی عسل چهل گیاه تغذیه ای ، تحویل درب زنبورستان ، در اواخر سال ۹۷ تقریبا ۱۵۰۰۰ تومان و قیمت عسل چهل گیاه طبیعی ۳۷۰۰۰ تومان برای خریداران عسل تغذیه عمده و صادراتی می باشد.

جهت خرید و گرفتن قیمت به روز ، با ما تماس بگیرید.

خریدار عسل در عراق

مزایای صادرات عسل ایران ، برای خریدار عسل در عراق

  • تولید بالای عسل در ایران

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان عسل در جهان می باشد . آخرین آمار گویای این بود که ایران رتبه ی سوم تولید عسل جهان را دارد .

  • کیفیت خوب عسل طبیعی ایران

اقلیمهای متعدد زمینی از کوه و دشت و … و چهار فصل بودن هوای کشور ایران ، زمینه ی مساعدی را برای توسعه و گسترش این صنعت ایجاد کرده است . به ویژه در زمینه ی تولید عسل طبیعی ، چون نبود این مواهب الهی ، در بسیاری از کشورها و مناطق دنیا ، تولید عسل طبیعی را ، در میزان بالا و کیفیت خوب ، با مشکل مواجه کرده و محدودیت فراوانی در این زمینه برای آنها ایجاد کرده است.خرید وفروش وصادرات عسل ایرانی به دبی انجام می گردد.

خریدار عسل در عراق

  • تنوع زیاد انواع عسل در ایران

عوامل فوق الذکر و تعداد زیاد افرادی که در شغل زنبورداری و تولید عسل ، در ایران کار می کنند ، باعث شده که انواع عسلها با خواص مختلف و طعمهای گوناگون و قیمتهای متفاوت با توجه به پارامترهای تولید ، در ایران موجود باشد.

عسل کوهستان ، عسل دشت ، عسل مزارع ، عسلهای تک گل ، عسل چند گیاه ، عسل ارگانیک ، عسل وحشی ، عسلهایی هستند که می توان در ایران خیلی از این انواع عسلها را به راحتی و در مقادیر بالا و عمده تهیه کرد.فروش عسل طبیعی ارگانیک در شیراز به صورت اینترنتی انجام می گردد.

خریدار عسل در عراق

تمام این مواردی که بیان شد ، می تواند ، زمینه ی تجارت آسانتر و راحتتری را برای خریدار عسل در عراق فراهم آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع عسل ارگانیک

صادرات انواع عسل ارگانیک

ما می توانیم در افزایش چرخه تولید کشورمان صادرات انواع عسل ارگانیک را مورد توجه …