فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / صادرات عسل / خرید فروش صادرات عسل عمده طبیعی
خرید فروش عسل عمده

خرید فروش صادرات عسل عمده طبیعی

درصد قابل توجهی از مشتریان ، مشتریان عسل عمده  و کسانی هستند که به دنبال خرید فروش عسل عمده هستند ، مشتریانی که معمولا جزء یکی از گروههای زیر می باشند :

  • فروشگاههای زنجیره ای
  • کارخانجات بسته بندی
  • صنایع مواد غذایی
  • صنایع دارویی
  • شرکتهای بازرگانی ( صادرات ) و …

خرید فروش عسل عمده

فروش عمده عسل و قیمت آن مثل بسیاری از محصولات دیگر که به صورت عمده به فروش می روند ، قیمت ثابتی ندارد بلکه بستگی به پارامترهایی دارد از جمله:

  • حجم سفارش
  • مقصد سفارش
  • کیفیت عسل و درصد ساکارز آن
  • نحوه تسویه حساب

به همین دلیل مشتریانی که راغب به خرید عمده عسل و مذاکره با ما می باشند ، چه برای فروش داخلی و چه برای صادرات و فروش خارجی ، می توانند از طریق تماس با ما ، هماهنگی لازم جهت مذاکره و دریافت قیمت را ، انجام دهند.

رفع دغدغه کسانی که در خرید فروش عسل عمده ، فعالیت دارند

خرید فروش عسل عمده

کشورهای متعددی از ایران عسل وارد می کنند ، و از اهداف صادراتی ایران در زمینه ی عسل می باشند .

بعضی از این کشورها عبارتند از: آلمان ، امارات ، ترکیه ، افغانستان ، مالزی ، چین ، قزاقستان ، عمان ، کویت ، و … معمولا کشورهای اروپایی و بعضی از کشورهای دیگر ، حساسیت خاصی به کیفیت عسل داشته و آنالیز سختگیرانه و کیفیت خاصی از محصولی که می خواهند خریداری کنند ، انتظار دارند و به همین دلیل محصول شما باید دارای کیفیت بالا بوده و استاندارد بالایی را تضمین کند.

به همین خاطر یکی از مهمترین دغدغه های صادر کنندگان عسل ، وجود عسل طبیعی در این سطح می باشد ، مجموعه « بازرگانی فدک » با تامین انواع عسل با کیفیت ، در وزنها و تناژ بالا ، می تواند سهم بزرگی در کم کردن دغدغه های بازرگانان و تجار عسل طبیعی ، داشته باشد.

مزایای تجارت عمده عسل طبیعی

خرید فروش عسل عمده

رونق تجارت این محصول ، چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی آن ، می تواند تاثیرات بسزایی در عرصه های مختلف داشته باشد از جمله :

تجارت و خرید فروش عسل عمده طبیعی ، می تواند موجب رونق مصرف عسل طبیعی در جامعه بلکه در سطح جهان شده ، و این امر باعث ارتقاء سطح سلامت کشوری و بلکه جامعه جهانی خواهد شد.

و ثانیا این امر موجب توسعه و ارتقاء و پیشبرد صادرات غیر نفتی کشور خواهد شد ، چیزی که یکی از اهداف کشور ماست ، که از وابستگی به صادرات نفت خلاص شویم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع عسل ارگانیک

صادرات انواع عسل ارگانیک

ما می توانیم در افزایش چرخه تولید کشورمان صادرات انواع عسل ارگانیک را مورد توجه …