فروش عسل
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / عسل چند گیاه / خرید عسل طبیعی چند گیاه
خرید عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی چند گیاه

عسل چند گیاه عموماً به عسل هایی می گویند که حاصل جمع آوری شهد چندین گیاه می باشند.امروزه تعداد مشتریانی که به دنبال خرید عسل طبیعی چندگیاه هستند افزایش پیدا کرده است.

منظور از عسل چند گیاه، عسلی می باشد که به اصطلاح تگ گیاه نیست، یعنی زنبور عسل از چندین گیاه برای تهیه عسل استفاده کرده است. هر چه عسل چند گیاه از تعداد گیاهان بیشتری حاصل شده باشد، عسل دارای خواص بیشتری خواهد بود و طبیعتاً قیمت خرید عسل طبیعی نیز افزایش پیدا می کند.

خرید عسل طبیعی

نحوه خرید عسل طبیعی چند گیاه

در زمان های گذشته محصولات و کالاهای مختلف به شکل های گوناگون خرید و فروش می شد. مبادله کالا به کالا و یا پرداخت پول به همدیگر از جمله پر رونق ترین این روش ها بودند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ارز های مختلف، تجارت و نحوه خرید و فروش کالا گسترش پیدا کرده است. برخی از روش های فروش به شرح زیر می باشند:

  • فروش شخصی
  • فروش از طریق خرده فروشی
  • توزیع کنندگان
  • فروش از طریق روزنامه ها
  • خرید و فروش اینترنتی
  • فروش مستقیم
  • فروشگاه های زنجیره ای
  • نمایندگی
  • استفاده تبلیغاتی

خرید عسل طبیعی

به نظر شما کدام یک از موارد ذکر شده در بالا امروزه بیشترین سود را برای خریداران و فروشندگان دارند؟ تجارت به کدام سمت درحال پیشروی است؟

بله درست است… اینترنت

امروزه خرید و فروش کالا از طریق اینترنت یکی از راحت ترین و پر سود ترین روش خرید و فروش می باشد. به همین منظور نمایندگی های مختلفی در اینترنت کالا های موردنیاز روز را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

خرید عسل طبیعی به شیوه های گوناگونی امروزه انجام می شود که طبق نتیجه گیری بالا بهترین راه، خرید اینترنتی عسل طبیعی است.

خرید عسل طبیعی

قیمت خرید عسل چند گیاه

عسل چند گیاه معمولا در ارتفاعات و مناطقی که تنوع گیاهی دارند تولید می شود. رنگ عسل با توجه به منطقه مورد برداشت از زرد روشن تا عقیقی متفاوت می باشد. این نوع عسل اکثراً در زمان بهار و یا اواخر تابستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این عسل در بسته بندی های متنوع از جمله تک نفره ۲۵ گرمی و ۵۰ گرمی، ۱۰۰ گرمی، ۲۵۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی، ۱ کیلویی و … به فروش می رسد. همچنین عسل چند گیاهی به صورت عمده و در بسته بندی های چند کیلویی به منظور صادرات و یا خرید عمده عسل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی ارزانترین عسل طبیعی چندگیاه

ارزانترین عسل طبیعی چندگیاه را می توانید از سایت های اینترنتی به صورت عمده خرید …