فروش عسل
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / عسل خالص / خرید عسل خالص یونجه
عسل خالص یونجه

خرید عسل خالص یونجه

حوزه ی عسل و زنبورداری نیز همراه با پیشرفتهای علمی که در زمینه های مختلف صورت گرفته ، پیشرفت چشمگیری داشته است ، تولید عسل های تک گل به صورت علمی و تخصصی ، از جمله این پیشرفتها می باشد ، « بازرگانی فدک » به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تخصصی تامین عسل ، آمادگی خود را جهت تامین انواع عسلها ، از جمله عسل خالص یونجه اعلام می دارد . برای تامین عسل عمده مورد نیاز خود با ما در ارتباط باشید.

عسل خالص یونجه

عسل خالص یونجه

عسل خالص یونجه ، محصولی است که زنبور عسل تولید می کند و در تولید آن بیشترین شهدی که زنبور استفاده کرده است ، از شهد گیاه یونجه می باشد. این عسل طبیعی ، علاوه بر اینکه خواص شفا بخشی و عمومی هر عسل طبیعی را دارد ، دارای خواص گیاهی ، یونجه نیز می باشد. از این جهت مناسب است کمی در مورد یونجه صحبت کنیم.

از یونجه چه می دانید؟

عسل خالص یونجه

یونجه گیاهی است که در بین مردم ناشناخته و غریب است ، و اکثر مردم آن را فقط یک علوفه و غذا برای دام ها می پندارند ، در حالی که از این گیاه پر فایده ، در گذشته ، استفاده های زیادی می شده و این گیاه جزء اولین گیاهان دارویی شناخته شده برای انسان می باشد.

یونجه از نظر تغذیه

بعضی از فواید تغذیه ای این گیاه پر فایده عبارتند از:

عسل خالص یونجه

  • چاق کننده : این گیاه ، از نظر تغذیه ی عمومی ، غذایی است کامل که چاق می کند.
  • مفید برای رفع کم خونی : یونجه دارای آهن فراوان می باشد و لذا می تواند آهن بدن کسانی را که از کمبود آهن رنج می برند را ، تامین کند. و به دلیل داشتن آهن فراوان در درمان کم خونی مفید می باشد.
  • مفید برای درمان ضعف عمومی بدن : این گیاه باعث تقویت بنیه شده و خوردن آن تمام اعضای بدن را تقویت کرده و نقش به سزایی در رفع ضعف بنیه دارد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …