فروش عسل
چهارشنبه , آبان ۵ ۱۴۰۰
خانه / عسل تغذیه ای / خریدار عسل تغذیه
عسل تغذیه

خریدار عسل تغذیه

آیا می دانید بزرگترین مرکز خرید و فروش عسل عمده در کجا قرار دارد؟گروهی از افراد جامعه برای کارهایی به دنبال عسل ارزان قیمت می گردند. البته عسل باشد نه آبنباتی که به اسم عسل به مردم داده شود. این افراد می توانند عسل تغذیه تهیه کنند. که اولا عسل می باشد و ثانیا نسبت به عسل های طبیعی ارزان تر می باشند. مجموعه « بازرگانی فدک » علاوه بر تهیه عسلهای طبیعی ، در زمینه ی عسل تغذیه نیز فعالیت داشته و آماده ارائه خدمات به خریداران عمده این نوع عسل می باشد. جهت خرید و فروش عسل شکری یا تغذیه با ما در ارتباط باشید.

عسل تغذیه چیست؟

عسل تغذیه

این نوع عسل هم محصول و تولید زنبور عسل می باشد و فرقش با عسل طبیعی این است که ، در عسلهای طبیعی ، زنبوردار چیزی به عنوان تغذیه به زنبورها می دهد ، و زنبور فقط از گیاهان و گلها تغذیه می کند و عسل تولید می کند.

ولی در عسل تغذیه ای ، علاوه بر اینکه زنبور از گل و گیاه استفاده می کند ، زنبوردار تغذیه ی کمکی نیز به زنبور می دهد ، مثل شربت آب و شکر.

برای خرید عمده عسل تغذیه ای می توانید از مراکز فروشگاهی آن را تهیه نمایید. هم چنین با مراجعه به سایت می توانید قیمت روز عسل تغذیه ای را مشاهده نمایید.

عسل تغذیه ای تولید کنیم یا فقط عسل طبیعی؟

عسل تغذیه

بعضی معتقدند که نباید اصلا عسل غیر طبیعی تولید کرد ، و استدلال می کنند به اینکه ، اگر همه ما خوب زندگی کنیم و بهترینها را برای دیگران بخواهیم ، بهترینها هم به ما می رسد. و لذا می گویند اگر بهترینها را برای خودتان می خواهید ، بهتر است بهترینها را برای دیگران نیز بخواهید ، تا به خواسته ی خود هم برسید.بازار عسل تغذیه ای عمده در اصفهان قرار دارد که محصولات خود را با کیفیت بالا عرضه می کند.

سوال: آیا تولید عسل تغذیه ای ، انتخاب بهترین برای دیگران نیست؟

عسل تغذیه

به نظر می آید، با اگر نکاتی رعایت شود ، تولید و فروش عسل تغذیه ای مشکلی نداشته باشد.به عنوان نمونه:

  • اعلام به مشتری: یعنی به مشتری گفته شود که این عسل ، عسل طبیعی نیست و در تولید آن به زنبور تغذیه هم داده شده است.
  • قیمت مناست: با توجه به اینکه هزینه ی تمام شده این نوع عسل کمتر می باشد ، لذا نباید قیمت عسل طبیعی را از مشتری بگیریم و به او این نوع عسل را بدهیم.

صادرات عسل ایرانی به دبی با برندهای معتبر در بسته بندی های مناسب انجام می گردد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …