فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / عسل شناسی / توزيع عمده عسل در مشهد
توزيع عمده عسل

توزيع عمده عسل در مشهد

خريداران عمده عسل و مصرف كنندگان جدي عسل در مشهد، اگر به دنبال جايي هستيد كه توزيع عمده عسل دارد، فقط كافي است با اين سايت در ارتباط باشيد و از طريق تلفن با مشاوران اين مركز كه تخصص در زمينه ي توزيع عمده عسل دارند ، تماس بگيريد . خواهيد ديد كه خيلي راحتتر و مطمئن تر از آنچه كه فكر مي كرديد ، عسل مورد نياز خود را تأمين خواهيد كرد.

آنزيمهاي در عسل چه فايده اي دارند

توزيع عمده عسل

هر چه سن ما بالاتر مي رود ، ميزان آنزيم موجود در بدن ما كاهش مي يابد ،و در نتيجه هضم بسياري از غذاها و مواد مغذي براي بدن ما مشكل مي شود ، و حتي حرارت دادن بالاي ۶۰ درجه بسياري از غذاهايي كه بيش از حد فرآوري شده اند ، به هضم آسان آنها كمك نمي كند.

زماني پي به اهميت بيشتر آنزيم در بدن مي بريم كه بدانيم ، اين كمبود آنزيم در بدن، ممكن است منجر به سرگيجه ،‌ عدم تمركز ذهني ، خستگي مداوم ، درد در عضلات ، سوء هاضمه ، پايين آمدن قند خون و كاهش اشتها در فرد شود. و عسل خام كه داراي آنزيم است مي تواند در تأمين آنزيم مورد نياز بدن ، كمك خوبي باشد.

توزيع عمده عسل

در اينجا مي خواهيم در مورد يكي از آنزيمهاي موجود در عسل ، به نام ” آميلاز ” كمي صحبت كنيم .

آنزيم آميلاز

” آميلاز يا دياستاز ” يكي از آنزيمهايي است كه در عسل وجود دارد ، و توسط زنبورها در روند توليد عسل ، افزوده شده است . اين آنزيم باعث تبديل نشاسته به قند و دكسترين مي شود .

آميلاز و حرارت دادن عسل

توزيع عمده عسل

و جالب است بدانيد كه مقدار ” دياستاز يا آميلاز ” موجود در عسل:

  • مي تواند نشانگر ميزان حرارت دادن به عسل باشد.
  • اين آنزيم در عسل حرارت نديده و خام ، فعال مي باشد و اگر عسلي حرارت داده شود ، خواص مفيد مربوط به آنزيم ( خواص آنزيمي ) ، خود را از دست داده و يا اين خاصيت در عسل ، كمتر مي شود ، چون آنزيم ” دياستاز يا آميلاز ” با حرارت يا كاملا غير فعال مي شوند ( اگر حرارت زياد باشد ) و يا فعاليت مقداري از آنها تعطيل مي شود ( اگر حرارت كم باشد ).
  • پس عسلي كه رس بسته و به اصطلاح شكرك زده و خام است داراي بيشترين مقدار آنزيم آميلاز فعال مي باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …