فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / عسل چهل گیاه / تجارت عسل چهل گياه گرده دار
تجارت عسل

تجارت عسل چهل گياه گرده دار

تجارت عسل چهل گياه گرده دار ، يكي از شاخه هاي تجارت عسل مي باشد ، و مشتريان با توجه نوع نياز خود ، و يا به فراخور تقاضاي اين محصول ، در منطقه ي خود و يا كشور مورد نظر ، اقدام به تجارت عسل چهل گياه گرده دار مي كنند.

سايت بازار عسل ، مورد خوب و مناسب براي تأمين عمده اين محصول ، براي شماست. با ما تماس بگيريد. ما عسل خام چهل گياه و تصفيه نشده را به صورت عمده و با قيمت مناسب در اختيار شما قرار مي دهيم.

تجارت عسل

عسل چهل گياه گرده دار چيست؟

هر عسل چهل گياه ( چند گياه ) ، اگر پاستوريزه نشود و از طريق فيلتراسيون و با دستگاه ، گرده هاي گل از آن جدا نشود ، به طور طبيعي داراي گرده گل است ، گرده ي گلي كه سرشار از پروتئنيها و ويتامين ها و املاح معدني و اسيدهاي آمينه مي باشد.

تجارت عسل

زنبور عسل چگونه گرده گل را جمع آوري مي كند؟

گرده گل ، در فصل بهار و زمان شكوفه زدن گياهان ، به وفور ديده مي شود . اين ماده ي پر خاصيت توسط زنبور عسل جمع آوري شده و به كندو منتقل مي گردد.

به نحو كه زنبور عسل گرده ها را ذره ذره و كم كم جمع آوري كرده و با بذاق دهان خود تركيب مي كند و آنها را به شكل دايره و بيضي درمي آورد . سپس با استفاده از ۲ پاي عقب خود كه ، مثل سبد و زنبيل كار مي كنند ، گرده هاي جمع آوري شده را داخل ، ۲ پاي خود جاسازي مي كند تا بتواند راحتتر ، فاصله ي ميان گياهان و كندو را پرواز كند.

تجارت عسل

نحوه ي ذخيره سازي گرده گل در كندو

بعد از جمع آوري گرده توسط زنبور عسل ، زنبور گرده را به كندو منتقل كرده و آنها را داخل شان هاي عسل ، ذخيره سازي مي كند.
نحوه ي ذخيره سازي در شان ها به اين شكل است ، كه اگر يك قاب عسل را از وسط آن ، به سه دايره تقسيم كنيم ، دايره ي وسط جاي لاروها و تخمهاي زنبور مي باشد و دايره ي وسطي ، محل ذخيره گرده گل مي باشد ، و دايره ي سوم ، جايي است كه عسل ذخيره مي كند.

تجارت عسل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عسل چهل گیاه فیروزکوه

خرید فروش قیمت عسل چهل گیاه فیروزکوه

قیمت عسل چهل گیاه فیروزکوه را از کارشناسان سایت ما بپرسید. این عسل به علت …