فروش عسل
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / عسل تغذیه ای / تامين عمده عسل تغذيه اي
عسل تغذيه اي

تامين عمده عسل تغذيه اي

شايد بتوان گفت ، عسل تغذيه اي در بين عسلها ، بيشترين مصرف را در كشور دارد . علت اين امر قيمت پايينتر اين نوع عسل ، نسبت به عسل طبيعي مي باشد . سايت ” يك عسل ” يكي از تخصصي ترين مراكز فروش اينترنتي ، عسل تغذيه اي  مي باشد . اگر به فكر خريد عمده عسل تغذيه اي هستيد با ما در ارتباط باشيد.

توليد عسلهاي مختلف تغذيه اي

عسل تغذيه اي

عسلهاي تغذيه اي ، عسلهايي هستند كه زنبور توليد كرده است ، ولي انسان در تغذيه ي زنبور دخالتهايي داشته است ، يعني زنبور علاوه بر اينكه از طبيعت و شهد گلها استفاده مي كند ، از شربتهايي كه زنبوردار نيز براي زنبور در نظر گرفته و آماده كرده است ، نيز استفاده مي كند.

توجه داشته باشيد كه اين عسل ، با عسل تقلبي ، فرق دارد ، و نبايد اسم تقلبي ، بر اين عسل گذاشت. زيرا عسل تقلبي ، همانطور كه از اسمش نمايان است ، اصلا عسل نيست ، بلكه چيزي شبيه به عسل است. عسل ماده اي است كه زنبور عسل توليد مي كند ، ولي عسل تقلبي را در ديگها و طاغارهايي درست مي كنند كه به آنها عسل صنعتي هم گفته مي شود.

معايت اين نوع عسل

عسل تغذيه اي

اين روش هر چند ممكن است از طرفي ، باعث كاهش شهد آوري زنبور از گلها و گياهان در طبيعت شده و لذا بعضي از خواص موجود در شهد و گياهان در طبيعت را نداشته و يا كمتر داشته باشد و يا باعث كمتر شدن بعضي از آنزيمهاي موجود در عسل تغذيه اي نسبت به عسل طبيعي شود ، ولي مزايايي نيز براي اين نوع از عسل است ، كه مي تواند ، توجيه كننده ي توليد اين نوع از عسل باشد.

بعضي از مزايا توليد اين نوع عسل:

عسل تغذيه اي

  • تهيه ي عسل با طعم دلخواه
  • تهيه ي عسل با عطر دلخواه و مورد نظر
  • تهيه ي عسل با خواص داروهاي مختلف
  • تهيه ي عسل غني شده با ويتامينها و مينرالها
  • افزايش توليد عسل در هر كندو
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عسل به دبی

خرید فروش صادرات عسل ایرانی به دبی

صادرات عسل به دبی یکی از راه های درآمدزایی کشور ایران به شمار می رود …