فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۶ ۱۴۰۰
خانه / عسل شناسی / بازار عسل فروشان
بازار عسل

بازار عسل فروشان

وقتی می خواهید چیزی را خرید کنید ، مخصوصا اگر قصدتان این باشد که آن کالا را به صورت عمده خریداری کنید ، اولین چیزی که به فکر مردم می آید ، این است که ببینند بازار این محصول کجاست. یکی از این محصولات که مشتریان مخصوص خود را دارد ، بازار عسل فروشان می باشد .

بازار عسل اینترنتی یا سنتی

بازار عسل

افرادی برای تهیه ی عسل به دنبال بازار عسل فروشان هستند ، قصد این افراد ، دیدن و قیمت کردن انواع عسلها می باشد .ولی با توسعه ی ارتباطات مخصوصا اینترنت و سایر راههای ارتباطی بین جوامع ، می توانید با دیدن انواع عسل فروشی در سایتها و بررسی قیمت آنها و گرفتن نمونه از فروشنده ها با زنگ زدن به آنها ، دیگر مجبور نباشید روزها دنبال این کالا به این بازار و آن بازار بروید و یا مجبور شوید کیلومترها راه بروید تا مثلا به بازاری در تهران برسید که معلوم نیست ، کالای مورد نظر شما در آنجا پیدا شود یا نه؟

شما می توانید برای خرید عمده ی انواع عسل کنار طبیعی ( عسل سدر طبیعی ) و عسل یونجه طبیعی و عسل چهل گیاه طبیعی و تغذیه ای با ما در ارتباط باشید.

بازار عسل

یک ویژگی عسل مرغوب

الان هر کسی تا اسم عسل را می شنود اولین چیزی که ذهنش را مشغول می کند ، این است که عسل مرغوب چیست؟ ما برای راهنمایی شما عزیزان چند راه بیان می می‌کنیم. البته راههای مختلفی برای تشخیص عسل مرغوب وجود دارد ، یکی از عمومی ترین راهها و ساده ترین آنها ، توجه به قیمت عسل می باشد.

قیمت انواع عسلها

در بین عسلهای طبیعی و عسلهای تغذیه ای و شبه عسلها ( عسلهای تقلبی ) :

بازار عسل

  • بالاترین قیمت

بالاترین قیمت ، برای عسل طبیعی است . اگر مثلاً در سال ۱۳۹۷ قیمت عسل از کیلویی ۵۰ یا۶۰ هزار تومان کمتر بود ، به احتمال زیاد غیر طبیعی می باشد ، البته این به این معنا نیست که عسل های گران همگی خوب و مرغوب باشند.

  • قیمت متوسط

قیمت عسل تغذیه ای در رتبه ی بعدی قرار دارد . که تقریبا کمی بیشتر از نصف قیمت عسل طبیعی را دارند، مثلاً اگر عسل طبیعی کیلیویی ۶۰ هزار تومان باشد ، عسل تغذیه ای تقریبا کیلویی ۳۰ و ۳۵ هزار تومان می باشد.

  • پایین ترین قیمت

این قیمت مربوط به شبه عسلها یا همان عسلهای تقلبی و صنعتی است ، که می توان با یک ششم قیمت عسل طبیعی هم پیدا کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …