فروش عسل
چهارشنبه , آبان ۵ ۱۴۰۰
خانه / عسل ارگانیک / بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی
بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر مقدار تولید عسل در کشور رتبه ی نخست را به خود اختصاص داده است . و لذا بازار عسل خوی ، در حقیقت بازار بزرگی برای عسل فروشها و زنبورداران و برای خریداران عسل می باشد.صادرات عسل ایرانی به دبی با برندهای معتبر و بسته بندی های مختلف انجام  می گردد.

این شهرستان تقریبا ۱۳ درصد تولید عسل کشور را بر عهده دارد . و با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی و پوشش گیاهی مناسب ، و اقلیم کوهستانی این منطقه ،  می توانید عسلهای بسیار مرغوب را از این منطقه تهیه کنید . البته مثل همه ی حوزه ها ، حوزه ی عسل نیز مورد تعدی برخی سودجویان و فرصت طلبها شده و ممکن است عسل نامرغوب یا تقلبی را به عنوان عسل طبیعی و عسل مرغوب بفروشند و با این کار موجب سلب اعتماد مصرف کنندگان به عسل های مرغوب این منطقه شوند.هم جنین بزرگترین مرکز خرید و فروش عسل عمده طبیعی و ارگانیک در این شهر قرار دارد.

بازار عسل خوی

برای خرید عسل خوی ، در مقدارهای عمده و سفارش های عمده ای ، با ما تماس بگیردید.

عسل طبیعی در بازار عسل خوی

آیا این چهار عنوان به یک معناست ؟

  • عسل طبیعی
  • عسل ارگانیک
  • عسل خالص
  • عسل خام

شاید شما هم این عناوین را بر روی شیشه های بسته بندی شده عسل دیده باشید و یا این کلمات را ، زمانی که سخن از عسل به میان می آید ، شنیده باشید.خرید و فروش عسل طبیعی فله ای با قیمت های مناسب در سرارسرکشور و شهرهای مختلف عرضه می گردد.با مراجعه به سایت می توانید آخرین نرخ عسل اصل با کیفیت را مشاهده نمایید.

بازار عسل خویبا

ما در این نوشته می خواهیم فرق عسل طبیعی و ارگانیک را برای شما بگوییم. این عبارتها و کلمات برای خیلی ها مبهم است و فرق آنها برای خیلی از افراد معلوم نیست.

منظور از عسل طبیعی عسلی است که زنبور عسل ، آن را فقط با استفاده از شهد و گرده گلها درست کرده است ، و هیچ تغذیه ی مصنوعی دیگری از قبیل شربت شکر یا … به زنبور عسل داده نشده است . در مقابل عسل تغذیه ای می باشد.قیمت عسل طبیعی و تغذیه ای با موم در فروشگاه های مختلف با قیمت مناسبی برای خریداران عرضه می گردد.

عسل ارگانیک چیه ؟

بازار عسل خوی

عسل طبیعی می تواند ارگانیک و غیر ارگانیک باشد . برای تولید عسل ارگانیک باید پارامترهایی را رعایت کرد و لذا تولید محصول ارگانیک ، زحمت و هزینه ی بیشتری داشته و لذا قیمت آن هم به مراتب بیشتر از عسل طبیعی غیر ارگانیک می باشد.

عسل ارگانیک عسلی است که علاوه بر اینکه طبیعی است ، یعنی زنبور فقط از شهد گلها و گیاهان تغذبه کرده است ، این خصوصیات را هم باید دارا باشد :

بازار عسل خوی

  • در آن هیچ اصلاح و تصرفی صورت نگیرد.
  • در روند تولید آن از هیچ آفت کش غیر طبیعی استفاده نشده باشد.
  • از محصولات مصنوعی در تولید یا نگهداری عسل استفاده نشود.
  • و محل زنبورستان باید در جایی باشد که احتمال سمپاشی گلها در آن منطقه نباشد ، حد قانونی این مسافت ۵ کیلومتر می باشد یعنی باید زنبورستان ۵ کیلومتر از باغات و مزارعی که احتمال سمپاشی آنها وجود دارد ، دور باشد تا زنبور حتی از شهد آن گلها نیز استفاده نکند.

شما هم می توانید از بازار عسل خوی ، انواع عسل مورد نیاز خود را تامین کنید.شرکت فروش عسل درجه یک و طبیعی محصولات خود را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد.هم چنین فروش عسل طبیعی ارگانیک در شیراز به صورت اینترنتی انجام می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع عسل ارگانیک

صادرات انواع عسل ارگانیک

ما می توانیم در افزایش چرخه تولید کشورمان صادرات انواع عسل ارگانیک را مورد توجه …