فروش عسل
پنج شنبه , آبان ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / عسل ارگانیک / بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی
بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر مقدار تولید عسل در کشور رتبه ی نخست را به خود اختصاص داده است . و لذا بازار عسل خوی ، در حقیقت بازار بزرگی برای عسل فروشها و زنبورداران و برای خریداران عسل می باشد.

این شهرستان تقریبا ۱۳ درصد تولید عسل کشور را بر عهده دارد . و با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی و پوشش گیاهی مناسب ، و اقلیم کوهستانی این منطقه ،  می توانید عسلهای بسیار مرغوب را از این منطقه تهیه کنید . البته مثل همه ی حوزه ها ، حوزه ی عسل نیز مورد تعدی برخی سودجویان و فرصت طلبها شده و ممکن است عسل نامرغوب یا تقلبی را به عنوان عسل طبیعی و عسل مرغوب بفروشند و با این کار موجب سلب اعتماد مصرف کنندگان به عسل های مرغوب این منطقه شوند.

بازار عسل خوی

برای خرید عسل خوی ، در مقدارهای عمده و سفارش های عمده ای ، با ما تماس بگیردید.

عسل طبیعی در بازار عسل خوی

آیا این چهار عنوان به یک معناست ؟

  • عسل طبیعی
  • عسل ارگانیک
  • عسل خالص
  • عسل خام

شاید شما هم این عناوین را بر روی شیشه های بسته بندی شده عسل دیده باشید و یا این کلمات را ، زمانی که سخن از عسل به میان می آید ، شنیده باشید .

بازار عسل خوی

ما در این نوشته می خواهیم فرق عسل طبیعی و ارگانیک را برای شما بگوییم. این عبارتها و کلمات برای خیلی ها مبهم است و فرق آنها برای خیلی از افراد معلوم نیست.

منظور از عسل طبیعی عسلی است که زنبور عسل ، آن را فقط با استفاده از شهد و گرده گلها درست کرده است ، و هیچ تغذیه ی مصنوعی دیگری از قبیل شربت شکر یا … به زنبور عسل داده نشده است . در مقابل عسل تغذیه ای می باشد.

عسل ارگانیک چیه ؟

بازار عسل خوی

عسل طبیعی می تواند ارگانیک و غیر ارگانیک باشد . برای تولید عسل ارگانیک باید پارامترهایی را رعایت کرد و لذا تولید محصول ارگانیک ، زحمت و هزینه ی بیشتری داشته و لذا قیمت آن هم به مراتب بیشتر از عسل طبیعی غیر ارگانیک می باشد.

عسل ارگانیک عسلی است که علاوه بر اینکه طبیعی است ، یعنی زنبور فقط از شهد گلها و گیاهان تغذبه کرده است ، این خصوصیات را هم باید دارا باشد :

بازار عسل خوی

  • در آن هیچ اصلاح و تصرفی صورت نگیرد.
  • در روند تولید آن از هیچ آفت کش غیر طبیعی استفاده نشده باشد.
  • از محصولات مصنوعی در تولید یا نگهداری عسل استفاده نشود.
  • و محل زنبورستان باید در جایی باشد که احتمال سمپاشی گلها در آن منطقه نباشد ، حد قانونی این مسافت ۵ کیلومتر می باشد یعنی باید زنبورستان ۵ کیلومتر از باغات و مزارعی که احتمال سمپاشی آنها وجود دارد ، دور باشد تا زنبور حتی از شهد آن گلها نیز استفاده نکند.

شما هم می توانید از بازار عسل خوی ، انواع عسل مورد نیاز خود را تامین کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

آدرس مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

عسل یکی از محصولات خوشمزه و شفا بخشی است که به عنوان طلای طبیعی شناخته …