فروش عسل
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / عسل طبیعی / آدرس مرکز فروش عسل طبیعی در تهران
مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

آدرس مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

عسل یکی از محصولات خوشمزه و شفا بخشی است که به عنوان طلای طبیعی شناخته می شود . متاسفانه در جامعه امروزی افرادی وجود دارند که عسل های تقلبی را در بسته بندی های عسل با کیفیت قرار می دهند و با قیمت بالا به دست مشتریان عسل می رسانند ، همچنین تشخیص عسل طبیعی از تقلبی نیز دشوار شده است . معمولا کارخانه های خریدار عسل ، به دنبال عسلی خوش طعم و خوش عطر و کاملا طبیعی همراه با قیمت مناسب هستند که بتوانند تجار و خریداران عسل را به خود جذب کنند .

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

برای این منظور یکی از اولین گزینه هایی که به ذهن کسانی که به دنبال خرید عسل ارگانیک یا خرید عسل از زنبورداران هستند . مراجعه به بازار تهران ، قلب اقتصادی کشور می باشد .

این عمده فروشی های عسل و فروشگاه های عسل و مرکز فروش عسل طبیعی در تهران را معمولا می توان در خیابان امام خمینی و خیابان ولیعصر ( عجل الله تعالی فرجه ) و خیابان جمهوری و خیابان انقلاب و لاله زار و بازار بزرگ پیدا کرد و یا از این مراکز با زنبورداران و عمده فروش های دیگر آشنا شد .

شما کارخانه داران و خریداران می توانید برای خرید و فروش و حتی صادرات به مناطق مختلف به ما مطمئن باشید ، که بهترین محصول را با بهترین قیمت به دست شما می رسانیم . مرجع بزرگ خرید و فروش عسل توبیک همچنین قادر است که عسل و دیگر فراورده های زنبور عسل را در حجم بالا تهیه کند و طعم لذت بخش خریدی مطمئن را به شما هدیه کند و با رضایت کامل مشتریان عسل را به مشتریانی وفادار تبدیل کند .

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

تبلیغ عسل طبیعی

برای فروش عسل نیز مانند دیگر محصولات باید تبلیغی درست و مناسب داشته باشیم. بسیاری از فروشندگان و تامین کنندگان عسل ، به دلیل نداشتن تبلیغی مناسب ، نمی توانند فروش خود را افزایش دهند . ما در سایت یک عسل پیشنهاداتی برای فروش بیشتر عسل به تامین کنندگان و فروشندگان عسل طبیعی می دهیم که عبارت است از :

 • بسته بندی خلاقانه
 • اهدای عسل به خیریه ها
 • حضور داشتن در نمایشگاه ها و بازار ها و …برای فروش محصول
 • فروختن عسل ها به سوپر مارکت ها و مغازه های کوچک
 • تبلیغ در شبکه های اجتماعی
 • توسعه ی حوزه ی کاری خود

فروشندگان عسل می توانند با داشتن کمی خلاقیت ، بسته بندی ویژه و منحصر به فردی داشته باشند . برای این کار ابتدا باید کوچکترین ابتکار و خلاقیتی که به ذهنشان خطور می کند را در ورقه ای یادداشت کنند . سپس بهترین و به صرفه ترین ایده را انتخاب کرده و وسایل مورد نظر را تهیه کنند.

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

اغلب موسسات خیریه نیاز به کمک مردم در تامین خرج و مخارج آن دارند . شما می توانید با اهدای عسل خود به موسسات خیریه ، محصول خود را تبلیغ کنید . همیشه به یاد داشته باشید که کارت خود را نیز به آن ها بدهید تا در صورت تمایل به خرید محصول شما ، از راه های فروش شما اطلاع داشته باشند .

یکی دیگر از راه های فروش عسل ، این است که درنمایشگاه ها و یا بازار هایی که در طول سال برگزار می شود ، حضور داشته باشید و برای فروش محصول تان غرفه ای اجاره کنید و ضمن صحبت کردن با مردم در مورد عسل خود ، کارت تان و کاتالوگ محصول خود را هم به آن ها بدهید . تا برای سفارشات عسل از نحوه و قیمت عسل شما اطلاع کافی را داشته باشند .

فروشگاه ها هر نوع محصولی را برای فروش نمی پذیرند و ممکن است که عسل شما نیز در این دسته از محصولات قرار داشته باشد . پس برای شروع باید عسل خود را به مغازه ها بفروشید تا مهارت لازم را در برخورد با مشتریان داشته باشید .

امروزه با ایجاد روش های مدرن ، خرید و فروش کالا ها راحت تر صورت می گیرد . میلیون ها انسان در فضا های مجازی حضور دارند و شما برای تبلیغ محصولتان می توانید در این شبکه ها فعالیت داشته باشید . به طوری که با گذاشتن شرایط فروش محصول و یا کالا ، می توان به مشتریان خریدی راحت و بدون هدر دادن زمان را هدیه دهید .

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

فروش عمده عسل

امروزه صادرات به یک شغل مهم و تخصصی تبدیل شده است . اما بسیاری از تجار به دلیل نداشتن آگاهی کافی از مراحل صادرات ، خسارت های مالی بسیاری می بینند . به همین دلیل فروشندگان عسل باید برای فروش محصولات خود دقت کافی را داشته باشند .

خریداران عسل در تهران به دنبال عسلی با کیفیت و طبیعی همراه با طعم ماندگار و همچنین قیمت مناسب می گردند که به صورت عمده خریداری کنند . منظور از عسل طبیعی همان عسلی است که ، زنبور از گیاهان و گل های موجود در طبیعت ، تغذیه کرده باشد و عسلی مرغوب  تحویل دهد .  امروزه می توان به راحتی و با کمترین اتلاف وقت از سایت های اینترنتی عسلی مرغوب و ارگانیگ پیدا کرد . در صورتی که شما مشغول به خرید و فروش عمده عسل طبیعی هستید ،«عسل توبیک »پیشنهاد مناسبی برای تجار و خریداران عسل است .

برای خرید عمده عسل طبیعی و ارگانیک ، در هر کجا از کشور پهناور ایران عزیز و حتی سایر کشورها که هستید ، با ما در ارتباط باشید تا خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید .

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

فروش عسل فله

عسل جزو محصولاتی است که مشتریان زیادی دارد . این محصول اکثرا در داخل ایران تولید و مصرف می شود . در عین حال مشتریان خارجی زیادی هم دارد ، از جمله کشور هایی که خریدار عسل هستند کشور های همسایه ی ایران مانند امارات ، عراق و ….است. این مشتریان خارجی برای صادرات نمی توانند عسل را به صورت جزئی خریداری کنند به همین دلیل زنبور داران و کارخانه داران ، عسل را به نحو فله و در حجم بالا بسته بندی می کنند .

مراکز زیادی در زمینه پخش عسل فله فعالیت دارند . خریداران عسل فله ، معمولا عسل ها را در بسته بندی های یک و دو کیلویی عرضه ی بازار می کنند . همچنین عسل های فله معمولا در دبه های پلاستیکی  و یا حلب به فروش می رسد .

عسل های فله در انواع گوناگون تولید می شود که عبارت است از :

 • عسل گون
 • عسل کنار
 • عسل مرکبات
 • عسل آویشن
 • عسل شوید و …

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

عسل خالص وحشی نیز یکی از محصولاتی است که خریداران بسیاری دارد . برای اینکه کار تامین کنندگان و همچنین فروشندگان این نوع عسل راحت تر شود ، آن ها این نوع عسل را در بسته ها و حلب های ۲۸ کیلویی بسته بندی می کنند . این نوع عسل معمولا از ۲۰ کیلو به بالا بسته بندی و در بازار عرضه می شود.

مشتریان عسل فله معمولا افراد زیر هستند :

 • تاجران عسل برای صادرات به مناطق مختلف
 • عمده فروشان عسل برای پخش محصول
 • برخی از عطاری ها
 • کارخانه ها برای بسته بندی و فروش کالا

یکی از شرایطی که برای خریداران عسل نقش بسزایی دارد ، قیمت عسل است که اغلب تاجران خریدار آن هستند . تاجران برای خرید عسل ، به دنبال قیمتی مناسب هستند زیرا خرید آنان کلی بوده و اگر عسل شما مورد تایید قرار بگیرد ، عسل را در حد بالایی خریداری می کنند .

مراکز بسیاری برای فروش عسل فله در بازار وجود دارد اما بهترین روش برای خرید عسل فله ای ، از طریق اینترنت می باشد . زیرا در این طریق واسطه ها از میان برداشته شده و قیمت عسل نیز پایین تر می آید .بسته بندی عسل فله در اینترنت به صورت زیر است :

 1. عسل ۲۰ گرمی
 2. عسل ۲۵۰ گرمی
 3. عسل نیم کیلویی
 4. عسل یک کیلویی
 5. انواع عسل فله
 6. انواع بسته بندی عسل عمده

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

تولید کنندگان و فروشندگان عسل زیادی ، محصول خود را برای فروش به بازار بزرگ تهران منتقل می کنند . حتی عمده فروشان و خریداران عسل نیز برای تهیه عسل مورد نظر به این بازار مراجعه می کنند . خریداران عسل عمده و فله به دلایل زیر به این بازار مراجعه می کنند :

 • قیمت ارزان تر و همچنین کیفیت بالا
 • تنوع بسیار در انواع عسل
 • خرید در مقدار و حجم مورد نظر

و اما خرید از اینترنت مزایای دیگری نیز دارد که عبارت است از :

 • خرید عسل در همان قیمتی که در بازار تهران عرضه می شود
 • محصولات متنوع
 • بدون مراجعه کردن به بازار ، خریدی راحت را تجربه کردن
 • پیدا کردن راحت تر نمایندگی فروش عسل

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

فروش عسل با موم

موم عسل نوعی موم طبیعی است که توسط غده های زنبور عسل که تعدادشان ۸ عدد است و در شکم زنبور عسل قرار دارد تولید می شود و پس از تولید ، عسل ها را در کندو داخل سلول های مومی شش ضلعی ، تخلیه می کنند .

موم عسل دارای خواص بسیاری و همچنین دارای طرفداران زیادی نیز است . یکی از این فایده ها این است که جذب پوست می شود و موجب لطیف شدن و نرمی آن می شود به همین دلیل در تولید مواد آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. موم عسل برای پاک کردن جرم ها و کثیفی های دندان نیز مفید است و برای این منظور باید موم را ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در دهان بجوید . علاوه بر این ،  جویدن موم عسل موجب محکم شدن لثه ها می شود .        با توجه به این که موم عسل طبیعی ( موم طبیعی عسل ) دارای خواص بالایی است ، افرادی که از خواص دارویی این ماده تاثیر مثبت دیده اند ، این موضوع را تایید می کنند .  موم عسل یک از فراورده های زنبور است که در میان اقوام مختلف ایرانی جایگاه ویژه ای دارد .

موم  زنبور عسل معمولا به سه صورت در بازار عسل و فراورده های زنبور عسل یافت می شود :

 1. به صورت کلوخ یا تخته ای
 2. به صورت موم برگه ای
 3. موم هایی که با شهد عسل مخلوط هستند و هنوز از عسل جدا نشده اند

از موم عسل در کشور های خارجی نیز ، محصولات متنوعی تولید شده و در اختیار مردم قرار می گیرد . مثلا در کشور اسپانیا برای تولید انواع کرم ها و همچنین ۱۷ نوع پماد از موم عسل استفاده می کنند . همچنین در کشور اتریش برای مومیایی کردن مرده ها و پوشاندن جسد آنان از موم عسل بهره می برند . علاوه بر این ها در کشور یونان نیز از موم عسل  عروسک های مومی می سازند .

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

بهترین عسل طبیعی

عسل یکی از مفید ترین و مغذی ترین مواد غذایی و همچنین دارویی است . علاوه بر این یکی از بهترین سوغات های ایران نیز است . بسیاری از  گردشگران و مسافران به دنبال سوغاتی مفید و خوشمزه و با قیمت مناسب می گردند تا برای خانواده و یا دوستان خود خریداری کنند . اما این که بهترین نوع عسل و کدام مارک عسل و برند عسل بهتر است ، ذهن آنان را مشغول کرده و بعضا مشتریان را از خرید منصرف می کند .

معیار بهترین نوع عسل در افراد متفاوت است که به ذیل زیر است :

 • رنگ عسل
 • طعم عسل
 • عطر عسل
 • محل برداشت عسل و …

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

این که بگوییم کدام رنگ نشانه طبیعی تر بودن عسل است حرف منطقی ای نیست ، به دلیل اینکه ایران دارای آب و هوای متنوع است و هر نوع عسل در محل های گوناگون به یک رنگ است . برای مثال زنبور هایی که از گل ها و گیاهان مناطق شمالی کشور مانند کوهستان های اردبیل و جنگل های مازندران و گیلان تغذیه می کنند ، رنگ عسلی که برداشت می شود، سیاه و تیره است . و یا عسل زنبور هایی که از باغ ها و جنگل های آذربایجان غربی تغذیه می کنند عسلی است که رنگی سرخ متمایل به زرد دارند. همچنین زنبور های مناطق استپی که از گیاهانی مانند گون که در کوهستان های الموت ، طالقان ،خمین وجود دارد … تغذیه می کنند ، عسلی با رنگ سبز مایل به یشمی تولید می کنند . عسل هایی که در مناطق مرکزی مانند نیاسر، قمصر و …برداشت می شوند ، به دلیل تغذیه از گل های محمدی معطر و سرخ هستند .

مرکز فروش عسل طبیعی در تهران

عطر و طعم طبیعی عسل مربوط به گیاهانی است که زنبور کارگر از آن تغذیه می کند . برخی از عسل ها دارای عطر و طعم ویژه ای هستند که طرفداران و خریداران بسیاری هم دارد ، مانند عسل کنار (سدر) اما بر عکس بعضی از انواع عسل طعم و عطر خاصی دارند و بر ذائقه هر فردی سازگار نیست . طعم عسل نیز با تغذیه زنبور تغییر می کند . اما معمولا عسل هایی که رنگ روشن دارند ملایم تر و عسل هایی که رنگ تیره دارند ، تند تر هستند . برای مثال عسل آویشن نسبت به عسل کنار طعم تند تری دارد .

بهترین زمان برداشت عسل در فصول بهار و تابستان است ملکه و کارگران زنبور در همه فصول مشغول به تولید عسل هستند اما در این دو فصل عسل با کیفیت تری تولید می کنند ، زیرا در این فصل ها گل ها و درختان بیشتری برای تغذیه زنیور روییده است . ولی باید گفته شود که زمان برداشت عسل هم به منطقه آن مربوط می شود . برای مثال در استان کردستان زمان برداشت عسل در اوایل شهریور ماه صورت می گیرد و در آن زمان زنبور دار باید با رعایت بهداشت ، عسل را از کندو ها خارج کند .پس از خارج کردن عسل از کندو ها زنبور دار آن ها را در بسته بندی های شیشه ، پلاستیک و …قرار می دهد و در بازار عسل تهران و یا سایر بازارهای کشور به فروش می رساند .

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: 09191597189
شماره ثابت دفتر فروش: 02171053980
شماره فکس: 02189785835
پست الکترونیکی: davoodnouri121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار عسل خوی

بازار عسل طبیعی و ارگانیک خوی

شهرستان خوی که یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد ، از نظر …